Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
maxresdefault
Doprodej

Epil Beauty Classic Aloe Vera, 700 g

Cukrová pasta pro depilaci s aloe vera
Výrobce
Epil BeautyEpil Beauty
4/6.07001
Tento klasický typ pasty je obohacen o výtažek z aloe vera, který zklidňuje pokožku a nezpůsobuje alergickou reakci. Vyhovuje i požadavkům nejcitlivější pokožky. Doporučuje se také pro velmi citlivé části pokožky jako podpaží nebo intimní partie. Je vhodná i pro začínající...Číst dál
649 Kč-50%325 Kč

Celý popis

Tento klasický typ pasty je obohacen o výtažek z aloe vera, který zklidňuje pokožku a nezpůsobuje alergickou reakci. Vyhovuje i požadavkům nejcitlivější pokožky. Doporučuje se také pro velmi citlivé části pokožky jako podpaží nebo intimní partie. Je vhodná i pro začínající specialisty. Používá se na odstranění pevných chloupků, neboť natažená konzistence umožňuje zachytit i „umíněné“ chloupky.

Neobsahuje umělá aromata, ropné deriváty, SLS ani silikonové oleje.

Epil Beauty
Cukrová pasta pro depilaci je 100% přírodním přípravkem, který nabízí skvělý výsledek a zároveň maximálně pečuje o Vaši pokožku. Unikátní receptura Epil Beauty navíc zabraňuje vzniku bakterií jak v pastě, tak na pokožce, a to díky vysoce koncentrovanému obsahu cukru. Pasta se vyznačuje jednoduchou aplikací, proto je vhodná jak pro profesionální, tak pro domácí použití. Výsledkem je dokonale hladká pokožka!

X

Right Click

No right click