Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
maxresdefault
Doprodej

Epil Beauty Soft with Aloe Vera, 700 g

Cukrová pasta pro depilaci s aloe vera
Výrobce
Epil BeautyEpil Beauty
4/6.07002
Pasta kromě toho, že je obohacena o výtažek z aloe vera, obsahuje také přírodní složky pro snadné a bezbolestné odstranění chloupků. Aloe vera navíc zklidňuje pokožku a výrazně snižuje riziko vzniku alergických reakcí a zánětů. Měkčí konzistence umožňuje snadno a rychle...Číst dál
649 Kč-50%325 Kč

Celý popis

Pasta kromě toho, že je obohacena o výtažek z aloe vera, obsahuje také přírodní složky pro snadné a bezbolestné odstranění chloupků. Aloe vera navíc zklidňuje pokožku a výrazně snižuje riziko vzniku alergických reakcí a zánětů. Měkčí konzistence umožňuje snadno a rychle odstraňovat chloupky na nohou, rukou, v tříslech, podpaží i na obličeji. Zkušený specialista může používat pastu soft také na depilaci třísel a podpaží.

Neobsahuje umělá aromata, ropné deriváty, SLS ani silikonové oleje.

Epil Beauty
Cukrová pasta pro depilaci je 100% přírodním přípravkem, který nabízí skvělý výsledek a zároveň maximálně pečuje o Vaši pokožku. Unikátní receptura Epil Beauty navíc zabraňuje vzniku bakterií jak v pastě, tak na pokožce, a to díky vysoce koncentrovanému obsahu cukru. Pasta se vyznačuje jednoduchou aplikací, proto je vhodná jak pro profesionální, tak pro domácí použití. Výsledkem je dokonale hladká pokožka!

X

Right Click

No right click