Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Handsome_Care_40_ml

Handsome Care, 40 ml

Hyaluronový krém na ruce
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/439000
Řada
skladem
Alternativní zboží
Hyaluronový krém na ruce dodává pokožce hydrataci a ochranu, intenzivně pečuje a zachovává neporušenou kožní bariéru. Pomáhá udržet elasticitu pleti a předcházet vráskám. Velmi rychle se vstřebává do pokožky, nezanechává mastný film a postupným používáním se pokožka ...Číst dál
298 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 10 z 10

Celý popis

Hyaluronový krém na ruce dodává pokožce hydrataci a ochranu, intenzivně pečuje a zachovává neporušenou kožní bariéru. Pomáhá udržet elasticitu pleti a předcházet vráskám. Velmi rychle se vstřebává do pokožky, nezanechává mastný film a postupným používáním se pokožka rukou stává odolnější. Krém je perfektní na cesty i jako dárek.  

Použití: Několikrát denně nanášejte podle potřeby na ruce a nehty.

Hlavní složky:
• kyselina hyaluronová
• olivový olej
• bambucké máslo

ESSENTIAL
Denní péče pro každý typ pleti

Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

X

Right Click

No right click