Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Sensiderm_Sun_Cream_75_ml

Sensiderm Sun Cream SPF 50, 75 ml

Intenzivní UV ochrana pro citlivou pleť
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/490000
Řada
na dotaz
Alternativní zboží
Perfektní společník citlivé pleti. Neobsahuje vonné látky a pokožce nabízí intenzivní a spolehlivou ochranu proti UVA a UVB záření díky velmi vysokému ochrannému faktoru 50+. Krém se rychle vstřebává a nezanechává lepivý pocit. Použití: Rovnoměrně naneste na pokožku obli...Číst dál
850 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 9 z 9

Celý popis

Perfektní společník citlivé pleti. Neobsahuje vonné látky a pokožce nabízí intenzivní a spolehlivou ochranu proti UVA a UVB záření díky velmi vysokému ochrannému faktoru 50+. Krém se rychle vstřebává a nezanechává lepivý pocit.

Použití: Rovnoměrně naneste na pokožku obličeje, krku a dekoltu.

Hlavní složky:
• UVA a UVB filtry

SENSITIVE
Zklidňující péče pro citlivou pleť

Citlivá pleť reaguje obzvláště citlivě na vnější podněty. Častokrát jsou důsledkem pocity napnutí, začervenalá a suchá místa na kůži nebo dokonce alergické reakce. Produkty řady SENSITIVE zklidňují namáhanou, začervenalou pleť a posilují její odolnost vůči vnějším podnětům a podráždění. Začervenání a pocity napětí jsou redukovány a obsah vlhkosti v pokožce je dlouhodobě zvýšen. Všechny produkty řady SENSITIVE jsou díky absenci vonných látek a minerálních olejů obzvláště dobře snášeny všemi typy pleti.

X

Right Click

No right click