Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Anti_Pollution_7_x_2_ml
Doprodej

Anti Pollution Ampoules, 7x 2 ml

Intenzivní péče při silně znečištěném životním prostředí
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/478000
Řada
skladem
Působí jako silný antioxidant a zabraňují známkám stárnutí, které jsou způsobeny nepříznivými vlivy životního prostředí. Podporují pleti vlastní obranný mechanismus proti nepříznivým vlivům životního prostředí a proti působení volných radikálů. Ampule posilují...Číst dál
795 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 10 z 10

Celý popis

Působí jako silný antioxidant a zabraňují známkám stárnutí, které jsou způsobeny nepříznivými vlivy životního prostředí. Podporují pleti vlastní obranný mechanismus proti nepříznivým vlivům životního prostředí a proti působení volných radikálů. Ampule posilují kožní bariéru a zklidňují.

Použití: Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Poté použijte obvyklou péči.

Hlavní složky:
IBR-PRISTINIZER® 1601
CM-Glucan Forte
GSH-defense

BEAUTY ELEMENTS
Vysoce účinná péče pro zdravou pleť

Beauty Elements jsou klasické výrobky kosmetické značky Dr. med. Christine Schrammek. Základní pěstící přípravky jsou určeny pro pleť s vysokými nároky. Zásadní a vysoce účinné látky se starají o zářivou a zdravou pleť. Propůjčují pokožce novou svěžest, aktivně ji posilují a působí preventivně proti známkám stárnutí. Beauty Elements poskytují pleti každého věku extra péči a lze je bez problémů kombinovat s dalšími produkty značky derma.cosmetics.

X

Right Click

No right click