Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
417000_Perfect_Future_ampoule_7_x_2_ml2
417000_Perfect_Future_ampoule_7_x_2_ml2Perfect_Future_7_x_2_ml

Perfect Future Ampoules, 7x 2 ml

Ampule pro náročnou zralou pleť s prvními známkami stárnutí
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/417000
Řada
skladem
Izoflavony z kosatce pomáhají pleti v boji se známkami stárnutí a přispívají ke kráse, vitalitě a mladistvému vzhledu pokožky. Dochází k regeneraci pleti, kontury obličeje získávají pevnější a oživenější vzhled. Použití: Pro snadnou a hygienickou aplikaci odtrhněte uzáv...Číst dál
790 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 10 z 10

Celý popis

Izoflavony z kosatce pomáhají pleti v boji se známkami stárnutí a přispívají ke kráse, vitalitě a mladistvému vzhledu pokožky. Dochází k regeneraci pleti, kontury obličeje získávají pevnější a oživenější vzhled.

Použití: Pro snadnou a hygienickou aplikaci odtrhněte uzávěr aplikátoru a naneste produkt jako obyčejně. Hluboký účinek koncentrátu aktivních složek může být vylepšen mechanickou masáží. Metody využívající elektrická zařízení jako ultrazvuk a iontoforéza také zvyšují efekt.

Tip: Optimální doplněk k produktům Active Future díky vysoké koncentraci aktivních látek.

Hlavní složky:
• izoflavony z kosatce
• Liftonin®
• mořský kolagen

VITALITY
Efektivní péče o pleť zaměřená proti známkám stárnutí

Jako dermatoložka a expertka na anti-aging, Dr. med. Christine Schrammek Drusio, upřednostňuje ve vývoji produktů řady VITALITY derma.cosmetics inovativní, vysoce účinné látky jako peptidy, izoflavony a antioxidanty. Optimálně vyladěná kombinace účinných látek chrání pleť před ztrátou elasticity a hydratace. Dochází k posílení kolagenových a elastinových vláken pokožky, díky čemuž je zabráněno předčasným známkám stárnutí pleti. Zralá pleť získává větší pevnost a je jí dodána potřebná vitalita. Výsledkem je hedvábně jemná, hladká a oživená pleť. Za svůj mimořádný účinek vděčí řada Active Future i díky izoflavonům z kořene kosatce, které patří do skupiny fytoestrogenů. Ty jsou známy svým působením proti známkám stárnutí.

S prémiovou řadou TIME CONTROL se podařilo nejen zpomalit proces stárnutí pokožky, ale také dosáhnout viditelného omlazení pleti. Pokožka získává více pružnosti a působí výrazně mladším a zářivějším dojmem.X

Right Click

No right click