Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
07720 D_0020_DELICE_CAROTANERA_CREMA_SOLARE_P20

Crema Solare Carota Nera SPF 20 UVA&UVB, 200 ml

Opalovací krém s černou mrkví
Výrobce
mil mil 76mil mil 76
1/07720
Řada
na dotaz
S aktivátorem opálení. Střední stupeň ochrany pro světlou pleť SPF 20. S UVA a UVB filtry, s vitamínem E.

Sluneční řada Delice s černou mrkví umožňuje rychlé a bezpečné opálení díky obsaženým rostlinným výtažkům, které napomáhají produkci melaninu a slunečním UVA a UVB filtrům se širokým spe ... Číst dál
229 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 9 z 9

Celý popis

S aktivátorem opálení. Střední stupeň ochrany pro světlou pleť SPF 20. S UVA a UVB filtry, s vitamínem E.

Sluneční řada Delice s černou mrkví umožňuje rychlé a bezpečné opálení díky obsaženým rostlinným výtažkům, které napomáhají produkci melaninu a slunečním UVA a UVB filtrům se širokým spektrem ochrany. Složení s vitamínem E pomáhá chránit pleť před předčasným stárnutím a důsledky dehydratace. Voděodolný.

Tento produkt splňuje doporučené normy Evropské komise. Doporučení: nevystavujte se příliš dlouho slunci, přestože jste použili opalovací přípravek; novorozence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření; nadměrné opalování představuje vážné zdravotní riziko; aplikujte ochranný opalovací přípravek ještě před opalováním; pro zachování ochrany opakujte aplikaci produktu zvláště v případě zpocení nebo koupání a následného osušení; vyhněte se kontaktu s oblečením, výrobek může způsobit skvrny.

Dermatologicky testováno.

X

Right Click

No right click