Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
08342 milk for children spray spf30 150ml

Bambini Latte Solare Spray FP30 UVA&UVB, 150 ml

Opalovací mléko pro děti - spray
Výrobce
mil mil 76mil mil 76
1/08342
Řada
skladem
Střední stupeň ochrany pro velmi jemnou pokožku dětí. Složení s vitamínem E a UVA/UVB filtry umožňuje rychlé a bezpečné opálení, zatímco chrání pleť před účinky dehydratace. Voděodolný. Před použitím důkladně protřepejte. Tento produkt splňuje doporučené normy ...Číst dál
249 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Střední stupeň ochrany pro velmi jemnou pokožku dětí.

Složení s vitamínem E a UVA/UVB filtry umožňuje rychlé a bezpečné opálení, zatímco chrání pleť před účinky dehydratace. Voděodolný.

Před použitím důkladně protřepejte. Tento produkt splňuje doporučené normy Evropské komise. Doporučení: nevystavujte se příliš dlouho slunci, přestože jste použili opalovací přípravek. Novorozence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření; nadměrné opalování představuje vážné zdravotní riziko, Aplikujte ochranný opalovací přípravek ještě před opalováním. Pro zachování ochrany opakujte aplikaci produktu zvláště v případě zpocení nebo koupání a následného osušení. Vyhněte se oblasti očí. V případě zasažení očí, okamžitě vypláchněte dostatečným množstvím vody. Nepoužívejte v oblasti plen.

NEZNEČIŠŤUJTE ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Dermatologicky testováno

X

Right Click

No right click