Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
13034 VIT Trilogy_FlashTreatment

Flash Treatment, 150 ml

Bleskové ošetření
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/32.13034
Řada
skladem
Hydratační mléčný sprej s okamžitým účinkem. Již nepatrné množství přípravku dodá vlasům hebkost, lesk a snadnou rozčesatelnost. Flash Treatment lze používat i v rámci domácí péče a je vhodný pro všechny typy vlasů. Neoplachuje se.Trilogy Luxusní olejová péče pro krá...Číst dál
426 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 2 z 2

Celý popis

Hydratační mléčný sprej s okamžitým účinkem. Již nepatrné množství přípravku dodá vlasům hebkost, lesk a snadnou rozčesatelnost. Flash Treatment lze používat i v rámci domácí péče a je vhodný pro všechny typy vlasů. Neoplachuje se.

Trilogy
Luxusní olejová péče pro krásné vlasy

Trilogy je mimořádným zkrášlujícím ošetřením, zrozeným v laboratořích Vitality´s, které bylo vytvořeno pro obnovení zářivosti a krásy vlasů. Ošetření je založeno na třech hodnotných rostlinných olejích, které pocházejí ze Středomoří, na sójových proteinech a oligominerálních prvcích. Přípravky neobsahují sulfáty ani parabeny a jsou vhodné i pro klientky s citlivou pokožkou hlavy. Smysly okouzlí kombinace dřevitých a květinových tónů.

HLOUBKOVÉ OŠETŘENÍ TRILOGY VYUŽÍVÁ PŘÍRODNÍ SÍLY TŘÍ ROSTLINNÝCH OLEJŮ:

• olej z mastichy - obsahuje esenciální omega 3 mastné kyseliny a omega 6, které hydratují a vyživují vlasové vlákno do hloubky
• olej z hroznových jadérek - je bohatý na omega 6 mastné kyseliny a flavonoidy, dodává hloubkovou výživu
• olej z bio argánie trnité - s obsahem omega 3 mastných kyselin, omega 6 a vitamínů E + A posiluje vlasové vlákno, dodává vlasům jemnost, lesk a hedvábný vzhled.

X

Right Click

No right click