ddd0
ddd0
SOS Split End - RH

SOS Split End, 30 ml

Fluid proti roztřepeným konečkům
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/32.14022
Řada
skladem
Speciální fluid utěsňuje roztřepené konečky, obklopuje vlas neviditelným filmem a posiluje vlasové vlákno. Překrásné vlasy jediným stisknutím! Fluid je vhodný pro všechny typy vlasů a neoplachuje se.

Trilogy
Luxusní olejová péče pro krásné vlasy

Trilogy je mimořádným zkrášlujícím ošetřením, zrozeným ... Číst dál
439 Kč-30%307 Kč
  • Popis
  • Složení

Vlastnosti

pro ochranu, obnovu a lesk, pro všechny typy vlasů, pro citlivou pokožku

Speciální fluid utěsňuje roztřepené konečky, obklopuje vlas neviditelným filmem a posiluje vlasové vlákno. Překrásné vlasy jediným stisknutím! Fluid je vhodný pro všechny typy vlasů a neoplachuje se.

Trilogy
Luxusní olejová péče pro krásné vlasy

Trilogy je mimořádným zkrášlujícím ošetřením, zrozeným v laboratořích Vitality´s, které bylo vytvořeno pro obnovení zářivosti a krásy vlasů. Ošetření je založeno na třech hodnotných rostlinných olejích, které pocházejí ze Středomoří, na sójových proteinech a oligominerálních prvcích. Přípravky neobsahují sulfáty ani parabeny a jsou vhodné i pro klientky s citlivou pokožkou hlavy. Smysly okouzlí kombinace dřevitých a květinových tónů.

HLOUBKOVÉ OŠETŘENÍ TRILOGY VYUŽÍVÁ PŘÍRODNÍ SÍLY TŘÍ ROSTLINNÝCH OLEJŮ:
• olej z mastichy - obsahuje esenciální omega 3 mastné kyseliny a omega 6, které hydratují a vyživují vlasové vlákno do hloubky
• olej z hroznových jadérek - je bohatý na omega 6 mastné kyseliny a flavonoidy, dodává hloubkovou výživu
• olej z bio argánie trnité - s obsahem omega 3 mastných kyselin, omega 6 a vitamínů E + A posiluje vlasové vlákno, dodává vlasům jemnost, lesk a hedvábný vzhled.

AQUA (WATER), PROPANEDIOL, PHENYL TRIMETHICONE, DICAPRYLYL ETHER, POLYGLYCERYL-3 DICITRATE / STEARATE, STEARIC ACID, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, PALMITIC ACID, PISTACIA LENTISCUS (LENTISCUS (LENTISCUS) (LENTISCUS) (LENTICAL OILOILSK), KENTINA, SPANISH LENTISCUS (LENTICIA LENTISCUS (LENTISCA), KENTINA, SPANISH LENTISCUS (LENTICIA LENTISCUS (LENTICAL OILOSK), SPANISH LENTISCUS (LENTICAL OIL) OILSK), KENTINA, KENTISK LENTISCUS (LENTICIA LENTISCUS (LENTISC), KENTINA LENTISCUS (SPLITTER OIL) OILSK) MARIS SAL (SEA SALT), GLYCINE SOY PROTEIN, GLYCINE SOY OIL, LECITHIN, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, METHYL TRIMETHICONE, IMIDAZOLIDINYL UREA, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ALHYLHEXYLGLYCERIN, ALHYLHEXYLGLYCERIN, ALHOLAMOLAGRAN

Revolution Hair
X

Right Click

No right click