Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
14022 VIT Trilogy_SosSplitEnd

SOS Split End, 30 ml

Fluid proti roztřepeným konečkům
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/32.14022
Řada
skladem
Speciální fluid utěsňuje roztřepené konečky, obklopuje vlas neviditelným filmem a posiluje vlasové vlákno. Překrásné vlasy jediným stisknutím! Fluid je vhodný pro všechny typy vlasů a neoplachuje se.Trilogy Luxusní olejová péče pro krásné vlasy Trilogy je mimořádným zkrá...Číst dál
439 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 3 z 3

Celý popis

Speciální fluid utěsňuje roztřepené konečky, obklopuje vlas neviditelným filmem a posiluje vlasové vlákno. Překrásné vlasy jediným stisknutím! Fluid je vhodný pro všechny typy vlasů a neoplachuje se.

Trilogy
Luxusní olejová péče pro krásné vlasy

Trilogy je mimořádným zkrášlujícím ošetřením, zrozeným v laboratořích Vitality´s, které bylo vytvořeno pro obnovení zářivosti a krásy vlasů. Ošetření je založeno na třech hodnotných rostlinných olejích, které pocházejí ze Středomoří, na sójových proteinech a oligominerálních prvcích. Přípravky neobsahují sulfáty ani parabeny a jsou vhodné i pro klientky s citlivou pokožkou hlavy. Smysly okouzlí kombinace dřevitých a květinových tónů.

HLOUBKOVÉ OŠETŘENÍ TRILOGY VYUŽÍVÁ PŘÍRODNÍ SÍLY TŘÍ ROSTLINNÝCH OLEJŮ:
• olej z mastichy - obsahuje esenciální omega 3 mastné kyseliny a omega 6, které hydratují a vyživují vlasové vlákno do hloubky
• olej z hroznových jadérek - je bohatý na omega 6 mastné kyseliny a flavonoidy, dodává hloubkovou výživu
• olej z bio argánie trnité - s obsahem omega 3 mastných kyselin, omega 6 a vitamínů E + A posiluje vlasové vlákno, dodává vlasům jemnost, lesk a hedvábný vzhled.

X

Right Click

No right click