Face Smoothie Oil Treatment, 20 ml

Olejové smoothie ošetření pleti
Výrobce
etre belleetre belle
8/7004-0000
Řada
skladem
To nejlepší ze zahrady pro Vaši pleť.

Zdravé smoothie z brokolice, karotky, ředkve, oleje z meruňkových jadérek, bavlny a bílého čaje skvěle hasí žízeň suché a namáhané pokožky. Zároveň pečuje o zdravý a rovnoměrný vzhled pleti.

POUŽITÍ: nanášejte jako kúru 1x týdně 2-3 kapky a nechte působit. V p

... Číst dál
489 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 6 z 6
  • Popis
  • Složení

Vlastnosti

pro zdravou pleť, pro suchou pleť

To nejlepší ze zahrady pro Vaši pleť.

Zdravé smoothie z brokolice, karotky, ředkve, oleje z meruňkových jadérek, bavlny a bílého čaje skvěle hasí žízeň suché a namáhané pokožky. Zároveň pečuje o zdravý a rovnoměrný vzhled pleti.

POUŽITÍ: nanášejte jako kúru 1x týdně 2-3 kapky a nechte působit. V případě suché pleti vmasírujte do ještě vlhké pokožky obličeje jako sérum a jemně jej vklepejte. Nakonec naneste 24h krém. Olej můžete využít i jako masku. V tomto případě smíchejte olej s 24h krémem a směs naneste na pokožku v silné vrstvě. Nechte působit 10-20 minut. Zbytky odstraňte kosmetickým kapesníkem.

Naturel
Přírodní high-tech účinné látky

Značce etre belle se podařilo v řadě naturel spojit mimořádně účinné přírodní látky s tajemstvím babiččiny zahrady. Toto jedinečné spojení, které využívá technologii mikrořas v kombinaci s brokolicí, kukuřicí, ředkví, karotkou, červenou řepou a rozmarýnem, nabízí přirozenou účinnost jako žádný jiný přírodní produkt. Společně se zklidňujícími účinky bílého čaje, s výtažkem z bavlny, s léčivými oleji z meruňkových jadérek a s dužinou z rakytníku zvládne tato řada skutečně cokoliv. Obsahuje také účinné látky, které přispívají k opravě DNA, disponují anti-aging vlastnostmi, zklidňují a hydratují pleť. Mimoto řada obdržela certifikaci NATRUE.

Oprava DNA
DNA pleti je neustále konfrontováno s negativními vlivy vnitřního a vnějšího prostředí. K vnějším vlivům řadíme UV záření, znečištění, působení chemikálií, mezi vnitřní faktory patří stres, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu atd.

Všechny tyto faktory mohou způsobit poškození DNA v buněčném jádru. To znamená, že během dělení buněk vznikají chyby v propojení DNA. Tyto hyby se projevují např. fotoagingem, pigmentovými anomáliemi, poškozením imunitního systému pleti nebo záněty.

Naše pleť však funguje tak, že umí tyto chyby sama napravit. Účinná látka LGAKTIV® GenoFix CPD z mikrořas při této opravě efektivně pomáhá. Studie dokládají, že při používání účinných látek je poškozené DNA opravováno 10x až 100x rychleji a 50 % poškození DNA je opraveno již v rámci jedné hodiny.

Zajedno s přírodou
NATRUE - Přísně kontrolovaný certifikát NATRUE se propůjčuje pouze těm, jejichž výrobky obsahují ingredience odpovídající specifickým požadavkům na přírodní kosmetiku. U každé suroviny je zkoumán nejen její původ, výrobní postup a absence GMO složek, ale kontrole podléhají i samotné produkty. Od uskladnění po expedici jsou pečlivě zkoumány a pouze pokud všechny složky souhlasí a produkt je skutečně přírodní, obdrží certifikát NATRUE. Tak, jako všechny produkty naturel.

DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO - Všechny produkty naturel byly testovány nezávislými institucemi na toleranci pleti. Testy podstoupilo padesát dobrovolníků s různými typy pleti, přičemž pokožku pravidelně kontrolovali zkušení dermatologové. Vzhled pokožky byl pak srovnáván s pletí, na kterou byla nanesena pouze voda. Produkt získá certifikát „Dermatologicky testováno“ jen v případě, že se u nikoho neobjeví negativní kožní reakce.

100% VEGAN - Řada naturel je 100% vegan. To znamená, že produkty neobsahují žádné živočišné složky. Pro chranu životního prostředí a zvířat neobsahují ani živočišné produkty jako med, mléčné výrobky, vejce apod.

BIO - Produkty s tímto označením obsahují kvalitní výtažky z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Etre belle cosmetics zásadně neprovádí u svých produktů testy na zvířatech a nezadává je ani jiným společnostem. Z tohoto důvodu se vzdává označení „netestováno na zvířatech“.

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Coco-Caprylate, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Seed Oil, Raphanus Sativus ( Radish ) Seed Extract, Parfum [Fragrance], Tocopherol, Limonene, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Daucus Carota Sativa Juice, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Geraniol, Citronellol, Citral, Linalool, Farnesol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Revolution Hair
X

Right Click

No right click