Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
17564_Sea_Spray_150_ml

Sea Spray, 150 ml

Sprej na plážové vlny
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/22.17564
Řada
skladem
Střední fixaceSprej s obsahem mořské soli podporuje strukturu vlasů a okamžitě pomáhá vytvořit výrazný a zcuchaný vzhled, jako byste se právě vrátili z pláže. Dodává vlasům jemně matné zakončení.MORINGA OLEJODÁRNÁJe obsažena ve složení všech produktů Style Stories. Ř...Číst dál
309 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Střední fixace

Sprej s obsahem mořské soli podporuje strukturu vlasů a okamžitě pomáhá vytvořit výrazný a zcuchaný vzhled, jako byste se právě vrátili z pláže. Dodává vlasům jemně matné zakončení.

MORINGA OLEJODÁRNÁ
Je obsažena ve složení všech produktů Style Stories. Říká se jí také zázračný strom a vykazuje mimořádné účinky i v rámci ošetření vlasů a pokožky. Výtažek z moringy navíc neutralizuje nežádoucí pachy a prodlužuje pocit čistých vlasů.

TERMÁLNÍ OCHRANA
Všechny produkty, které jsou určeny pro použití před samotným stylingem, obsahují látky, které po aktivaci teplem chrání vlasy před volnými radikály a zároveň chrání keratin, který vlasy přirozeně obsahují.

VŮNĚ
Osobitá vůně, kterou milují ženy i muži. Celou řadu produktů Style Stories charakterizují okouzlující sametové tóny - CITRON, MERUŇKA, BAMBUS, FRÉZIE, KONVALINKA, JASMÍN, SANTALOVÉ DŘEVO, FAZOLE TONKA, PIŽMOVÉ TÓNY

X

Right Click

No right click