Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
16413_APM_SDL_R_SOS_Emergency_oil_6_x_13_ml

Reconstruction SOS Emergency Oil, 6x13 ml

SOS olej pro hloubkovou regeneraci poškozených vlasů
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F16413
Profesionální rekonstrukční a hloubkové ošetření pro velmi poškozené, oslabené a lámavé vlasy, které vyžadují první pomoc. Vlasy jsou opraveny zevnitř, jsou viditelně silnější a získávají mimořádnou pružnost.RECONSTRUCTION - řada pro poškozené, křehké a lámavé vlas...Číst dál
439 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Profesionální rekonstrukční a hloubkové ošetření pro velmi poškozené, oslabené a lámavé vlasy, které vyžadují první pomoc. Vlasy jsou opraveny zevnitř, jsou viditelně silnější a získávají mimořádnou pružnost.

RECONSTRUCTION - řada pro poškozené, křehké a lámavé vlasy.

Řada pro poškozené, křehké a lámavé vlasy. Intenzivně a do hloubky rekonstruuje vlasové vlákno, zvyšuje odolnost vlasů a dodává jim hedvábný vzhled.

CHARAKTERISTIKA: intenzivní terapie, která postupně vlas rekonstruuje, dodává mu sílu a ztracenou pružnost. Posiluje vlasové vlákno, zjemňuje jej a dodává mu extrémní hladkost. Zároveň zaručuje perfektní lesk vlasů. Řada je obohacena o aktivní složku Cortex Repair, která napravuje poškození a rekonstruuje vlasové vlákno, intenzivně hydratuje a zachovává vlas jemný a hedvábný. Bambusová dřeň je základní složkou pro sílu a pružnost vlasového vlákna díky vysokému obsahu křemíku.

Díky složení, které je bohaté na precizně vybrané a optimálně koncentrované aktivní prvky, je řada Semi di Lino schopna zkvalitnit každý typ vlasového vlákna. Produkty navíc obsahují dva komplexy, které se nacházejí v každém výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzivní složku - výtažek z lněného semínka, který rozzáří vlasy absolutním leskem a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetřuje a pečuje o všechny typy vlasů.
Color Fix komplex obsahuje inovativní směs UVA a UVB filtrů, které spolu s obsaženými antioxidanty pomáhají chránit barvu, prodloužit její lesk a intenzitu.
Na oba komplexy se však váží i další aktivní látky, které uspokojují potřeby všech typů vlasů a optimalizují stav vlasového vlákna. Všechny výrobky řady Semi di Lino jsou bez „nepřátelských“ ingrediencí a neobsahují sulfáty, parabeny, parafíny, minerální oleje a alergeny.

X

Right Click

No right click