ddd0
ddd0
Sapone Liquido Cocco & Vaniglia - RH

Sapone Liquido Cocco & Vaniglia, 2000 ml

Tekuté mýdlo kokos & vanilka - maxináplň
Výrobce
mil mil 76mil mil 76
1/07040
Řada
skladem
Ruce, obličej, tělo

Tekuté mýdlo Mil Mil Sladký dotyk s vysokou účinností je určeno pro mytí rukou, obličeje a těla jako alternativa toaletního mýdla. Mýdlo bylo navrženo a vyvinuto pro každodenní hygienu a mytí, zanechává pokožku hedvábně jemnou, hydratovanou a příjemně vláčnou. Mýdlo je jemné díky ... Read more
129 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 2 z 2
  • Description

Ruce, obličej, tělo

Tekuté mýdlo Mil Mil Sladký dotyk s vysokou účinností je určeno pro mytí rukou, obličeje a těla jako alternativa toaletního mýdla. Mýdlo bylo navrženo a vyvinuto pro každodenní hygienu a mytí, zanechává pokožku hedvábně jemnou, hydratovanou a příjemně vláčnou. Mýdlo je jemné díky pečlivě vybraným složkám, které jsou šetrné ke všem typům pleti a je tedy ideální pro použití celou rodinou.

Praktický opětovně uzavíratelný uzávěr.

UNIVERZÁLNÍ - balení obsahuje 2 litry tekutého mýsla a je vhodné pro naplnění všech lahví s dávkovačem, vyklápěcím víčkem flip-top a vytahovacím uzávěrem push-pull. Použití lze tedy označit jako univerzální.

EKOLOGICKÝ - toto balení obsahuje 4 lahve o objemu 500 ml, 2 lahve o objemu 1 litru a 8 lahví o objemu 250 ml běžných značek. Zakoupením náhradní dvoulitrové náplně Mil Mil okamžitě ušetříte výdaje za tyto lahve, a přispějete tak k omezení používání plastů, které nejsou biologicky odbouratelné a k redukci objemu odpadů. Univerzální ekologická náplň pro maximální úsporu - o 75 % méně plastu oproti tradičnímu balení.

ZPŮSOB POUŽITÍ Odšroubujte uzávěr a otevřete balení. Vyprázdněte obsah balení pomocí lehkého tlaku.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click