Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
008360 shampoo & conditioner bag refill 2L

Shampoo & Balsamo Natural Fragrance, 2000 ml

Šampon & kondicionér - přírodní vůně - maxináplň
Výrobce
mil mil 76mil mil 76
1/08360
Řada
skladem
Pro časté mytí – usnadňuje rozčesávání vlasů Šampon a balzám Mil Mil vlasy šetrně čistí, zanechává je snadno rozčesatelné, hebké a provoněné. Díky vyváženému složení je šampon vhodný pro všechny typy vlasů a je určen i pro časté mytí.  Praktický opětovně...Číst dál
145 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 3 z 3

Celý popis

Pro časté mytí – usnadňuje rozčesávání vlasů

Šampon a balzám Mil Mil vlasy šetrně čistí, zanechává je snadno rozčesatelné, hebké a provoněné. Díky vyváženému složení je šampon vhodný pro všechny typy vlasů a je určen i pro časté mytí. 

Praktický opětovně uzavíratelný uzávěr.

UNIVERZÁLNÍ - balení obsahuje 2 litry šamponu a kondiconéru a je vhodné pro naplnění všech lahví s dávkovačem, vyklápěcím víčkem flip-top a vytahovacím uzávěrem push-pull. Použití lze tedy označit jako univerzální.

EKOLOGICKÝ - toto balení obsahuje 4 lahve o objemu 500 ml, 2 lahve o objemu 1 litru a 8 lahví o objemu 250 ml běžných značek. Zakoupením náhradní dvoulitrové náplně Mil Mil okamžitě ušetříte výdaje za tyto lahve, a přispějete tak k omezení používání plastů, které nejsou biologicky odbouratelné a k redukci objemu odpadů. Univerzální ekologická náplň pro maximální úsporu - o 75 % méně plastu oproti tradičnímu balení.

ZPŮSOB POUŽITÍ Odšroubujte uzávěr a otevřete balení. Vyprázdněte obsah balení pomocí lehkého tlaku.

BEZ PARABENŮ

X

Right Click

No right click