Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
155860_Antipollution_antiaging_face_cream_50_ml

Antipollution Anti-Age Face Cream SPF 15, 50 ml

Trattamento Antiage Protettivo
Pleťový krém proti známkám stárnutí
Výrobce
MIRATOMIRATO
6/155861
Řada
skladem
Pro normální pleť (Normal Skin / Pelli Normali), pro věk 20-40 letProti vlivům znečištění životního prostředí - s kolagenem a látkou Pollustop® Krém je určen pro ochranu pokožky před škodlivými vlivy znečištěného životního prostředí a před volnými radikály. Záro...Číst dál
175 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Pro normální pleť (Normal Skin / Pelli Normali), pro věk 20-40 let

Proti vlivům znečištění životního prostředí - s kolagenem a látkou Pollustop®

Krém je určen pro ochranu pokožky před škodlivými vlivy znečištěného životního prostředí a před volnými radikály. Zároveň dopomáhá pokožce k ochraně před předčasnými známkami stárnutí. Pomáhá vylepšit a uchovat hydrataci pokožky. Pravidelným používáním je pokožka pevnější a zářivější. Získává zdravější a vitálnější vzhled.

Účinek: Minimalizuje účinky na rychlejší stárnutí pokožky, způsobené nepříznivými vlivy životního prostředí (smog, UVA, UVB a infračervené záření). Chrání pleť před znečištěním a před volnými radikály. Pomáhá vylepšit a uchovat hydrataci pokožky.

Použití: Každé ráno a večer aplikujte na perfektně vyčištěnou a suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu a vmasírujte krém až do úplného vstřebání.

Výsledky: Den za dnem je pokožka více hydratovaná, chráněná a pevná. Pravidelným používáním je pokožka pevnější, kompaktnější a zářivější, získává zdravější a vitálnější vzhled.

Hlavní složky:
• Pollustop® - vytváří neviditelnou ochrannou bariéru, která hydratuje pokožku a pomáhá ji bránit se proti škodám, které jsou způsobeny znečišťujícími vlivy
• sluneční filtry s OF 15 - chrání pokožku před UVA a UVB zářením, působí proti fotostárnutí a tvorbě pigmentových skvrn
• rostlinný prvek – chrání kolagen před škodami, které jsou způsobeny infračerveným a viditelným zářením
• kolagen – základní stavební prvek kůže

Textura: Lehká a nemastná, rychle se vstřebává a má příjemnou květinovou vůni.

Dermatologicky testováno. Bez parabenů.

ANTIPOLLUTION
Proti vlivům znečištěného životního prostředí Speciální hydratační produkty z řady Antipollution obsahují aktivní látku Pollustop, která vytváří neviditelnou ochrannou bariéru před nepříznivými vlivy znečištěného životního prostředí. Obsažený faktor 15 chrání pokožku před UVA a UVB zářením, a působí tak zároveň proti fotostárnutí a tvorbě pigmentových skvrn.

X

Right Click

No right click