Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
3518-T_ TC_Retinol_Peptide_Repair

Retinol Peptide Repair 0.3 Night Cream, 3 ml

Noční regenerační krém - vzorek
Výrobce
être belleêtre belle
8/3518-T001
Řada
skladem
Alternativní zboží
Pro jemnou, hladkou a zářivou pleť. Noční regenerace pleti s retinol-peptidovým komplexem, kyselinou hyaluronovou a Q10. Účinný retinol může dosáhnout maximálního účinku proti stárnutí hluboko v pokožce díky modernímu přenašeči. Tento moderní retinol je kombinovaný s pokož...Číst dál
50 Kč

Celý popis

Pro jemnou, hladkou a zářivou pleť.

Noční regenerace pleti s retinol-peptidovým komplexem, kyselinou hyaluronovou a Q10. Účinný retinol může dosáhnout maximálního účinku proti stárnutí hluboko v pokožce díky modernímu přenašeči. Tento moderní retinol je kombinovaný s pokožkou obnovující peptidovou sloučeninou Matrixyl 3000, hydratačním specialistou hyaluronovou kyselinou a buňky ochraňujícím Q10. Dochází k buněčné regeneraci a produkci kolagenu, jsou redukovány drobné, menší vrásky a známky stárnutí. Navíc pomáhá zjemňovat póry a celkově vyrovnává pokožku.

Použití: Naneste na vyčištěnou pokožku 1x denně večer. Je-li nutné, možno kombinovat s Night Expert Marine Rewenal Serum. Používejte, prosím, Retinol Peptide Cream pouze 1x denně večer. Pokud jste citliví na sluneční záření, používejte ochranné krémy během dne.

Aktivní látky:
• InuMax Adavanced retinol
• Matrixyl 3000
• kyselina hyaluronová
• Q10
• měsíčkový, avokádový a makadamový olej

Time Control anti-aging péče
Inovativní technologie pěstící řady Time Control významně ovlivňuje a potlačuje známky stárnutí kůže, jako jsou suché linky a vrásky, ztráta mladistvé zářivosti pleti nebo nedostatek hydratace. Suché linky a vrásky jsou viditelně redukovány. Time Control je synergicky působícím anti-aging pěstícím konceptem, který efektivně redukuje vrásky pokožky obličeje i očních partií. Zažijte vzájemně působící kombinaci účinných látek pro mladistvě zářivou pleť.

Redukuje hloubku vrásek až o 56 % za 30 dní*

*Prokazatelné zmírnění hloubky vrásek v rámci čtyřtýdenního odborně lékařského testu s 20 osobami v klinicko-dermatologickém výzkumu.

X

Right Click

No right click