Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
12093_Balancing_Shampoo_250ml

Balancing Shampoo, 250 ml

Šampon pro mastné vlasy
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/27.12093
Řada
skladem
Domácí péčeÚčinné, ale šetrne myje, normalizuje produkci mazu. Po umytí jsou vlasy lehké a plné života. Použití: naneste na vlhké vlasy a pokožku. Napěňte a opláchněte. Dle potřeby zopakujte. Na zacátku myjte vlasy 3–4 krát týdně, v dalších fázích méne. Po umytí pou...Číst dál
324 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Domácí péče

Účinné, ale šetrne myje, normalizuje produkci mazu. Po umytí jsou vlasy lehké a plné života.

Použití: naneste na vlhké vlasy a pokožku. Napěňte a opláchněte. Dle potřeby zopakujte. Na zacátku myjte vlasy 3–4 krát týdně, v dalších fázích méne. Po umytí použijte Elixir dle potřeb pokožky nebo vlasového vlákna.

Balancing - hlavní složky:
Vrbovka úzkolistá – typická alpská bylina, roste na skalním podloží, má dlouhé kořeny, aby dosáhla až k vodě. Obsahuje velké množství slizu, a proto má vysoké hydratační schopnosti. Kromě toho má schopnost zpomalit tvorbu enzymu, který je odpovědný za tvorbu mazu. Velmi účinná v navození rovnováhy mazových žláz a v čištění pokožky.
Sebo complex – působí na enzym alfareduktázu a snižuje tak produkci mazu. Má i mikrobiotické účinky.
Balancing Complex – komplex na regulaci mazu na bázi: lékořice (reguluje sekreci mazu), růžové šípky (antioxidant), vitamín F, cikorka (oxigenace a hydratace pleti), červená řasa (obsahuje zinek, vápník a hořčík pro zachování celistvosti vlasového vlákna).

Epurá
Z čisté alpské přírody a z technologie laboratoří Vitality´s vznikla Epurá. Nová řada vlasové péče na bázi certifikovaných výtažků alpského původu, obohacená o složky pocházející z Itálie a vybraných oblastí.

Absolutně bez: Silikonů, SLS, Ftalátů, SLES, Barviv, Sulfátů, PPG, Parabenů

Aby bylo možno garantovat bezpečný a biologický výrobek od semínka po výtažek, byl pečlivě vybrán Pura Complex ve spolupráci s experty na botaniku a zemědělství. Hořec, Arnika horská, Borovice lesní, Meduňka lékařská, Jalovec, Třezalka tečkovaná. Tyto rostliny obsahují botanický multifunkční komplex, který má čistící, osvěžující a energizující účinky.

X

Right Click

No right click