Skin Refining Mask, 50 ml

Kaolínová maska - kusy po expiraci (výroba zíří/2018)
BALENÍ BEZ KRABIČKY
Výrobce
etre belleetre belle
8/4018-T000
Řada
skladem
Sametově hebká krémově-pastová maska lehce pěnového charakteru a příjemné vůně. Čistí póry do hloubky a vytváří zářivě krásnou pleť. Maska redukuje nadbytečnou povrchovou mastnotu a kůži pročišťuje, aniž by ji vysušila. Allantoin a bisabolol mají klasické zklidňující a zvlhčující vlastnosti, které p ... Číst dál
390 Kč-50%195 Kč
  • Popis

Vlastnosti

pro nečistou a mastnou pleť, pro zářivou pleť

Sametově hebká krémově-pastová maska lehce pěnového charakteru a příjemné vůně. Čistí póry do hloubky a vytváří zářivě krásnou pleť. Maska redukuje nadbytečnou povrchovou mastnotu a kůži pročišťuje, aniž by ji vysušila. Allantoin a bisabolol mají klasické zklidňující a zvlhčující vlastnosti, které pomáhají zabránit podráždění pleti. Po aplikaci je pleť podstatně jemnější, jasnější a sametově matná.

Použití: Po očištění pleti naneste na tvář neprůhlednou vrstvu masky. Vynechejte oblast očního okolí. Nechte masku působit asi 5-10 minut. Zbytky masky odstraňte teplou kompresí s větším množstvím vody. Podle potřeby můžete aplikovat jednou nebo dvakrát týdně.

Tip: Maska čistí póry do hloubky a po jejím použití působí povrch pleti jemnějším, jasnějším a rovnoměrnějším dojmem.

Aktivní látky:
• kaolín
• bisabolol
• allantoin

Účinky:
• zmatňuje
• projasňuje
• zklidňuje
• podporuje regeneraci buněk
• působí antibakteriálně a protizánětlivě

skin therapy - speciální péče pro zářivou pleť 
Produkty z řady Skin Therapy nabízejí efektivní řešení péče o pleť v souladu s nejrůznějšími požadavky Vaší pokožky. Tito specialisté dodávají pleti právě to, co potřebuje. Jsou silnými pomocníky v boji proti začervenání, rozšířeným pórům, suchým linkám i vráskám. Všechny produkty řady Skin Therapy mohou být individuálně začleněny do jiných produktových řad v závislosti na Vašich požadavcích. Zvolte si toho správného experta pro zvýraznění Vaší krásy. Např.: Sérum Celullar Night Repair bylo speciálně vyvinuto pro působení během spánku. Bylo vytvořeno pro intenzivní podporu pokožky v rámci nočních regeneračních procesů. Účinně působí proti poškození buněk, které je způsobeno světlem a věkem a maximalizuje noční regenerační schopnost pokožky. Vstávejte s viditelně krásnější pletí – den co den!

Aktivní látky v protikuperózních výrobcích
Pupečník asijský - podporuje pružnost žilních stěn, přispívá ke správné rovnováze v doplňování živin a kyslíku a ke správné funkci buněčného metabolismu
Borůvky - přispívají k normální krevnímu oběhu v křehkých žilkách a zlepšují mikrocirkulaci.
Gingko, riboflavin - redukují otoky žil, působí jako antioxidanty.
Chmel, bisabolol, heřmánek, vilín - zklidňují.
Přeslička polní - zpevňuje a působí proti zánětům.
Třezalka - posiluje rovnováhu pleti.
Listnatec pichlavý - snižuje propustnost kapilár díky obsahu rutinu. Redukuje otoky a disponuje protizánětlivými účinky.
Jírovec maďal - zlepšuje žilní návrat a působí protizánětlivě.
• s obsahem hydratačního chitosanu a kolagenu s elastinem, které zpevňují tkáň

Revolution Hair
X

Right Click

No right click