Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
14039_Balancing_Elixir_150ml

Balancing Elixir, 150 ml

Elixír pro mastné vlasy
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/27.14039
Řada
skladem
Krok 4) Hloubková Péče (salonní - vlasová pokožka) + domácí péčeElixir regulující tvorbu mazu. Dokoncuje proces navození rovnováhy anormalizuje produkci mazu. Použití: aplikujte přímo z lahvičky. Naneste na pokožku po umytí šamponem. Nanesení zakončete lehkou masáží ...Číst dál
624 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Krok 4) Hloubková Péče (salonní - vlasová pokožka) + domácí péče

Elixir regulující tvorbu mazu. Dokoncuje proces navození rovnováhy anormalizuje produkci mazu.

Použití: aplikujte přímo z lahvičky. Naneste na pokožku po umytí šamponem. Nanesení zakončete lehkou masáží a specifickým rituálem. Neoplachuje se.

Nový postup v několika po sobě navazujících krocích (ošetření na salonu):
1) Detox
2) Mytí
3) Péče
4) Hloubková péče

Balancing - hlavní složky:
Vrbovka úzkolistá – typická alpská bylina, roste na skalním podloží, má dlouhé kořeny, aby dosáhla až k vodě. Obsahuje velké množství slizu, a proto má vysoké hydratační schopnosti. Kromě toho má schopnost zpomalit tvorbu enzymu, který je odpovědný za tvorbu mazu. Velmi účinná v navození rovnováhy mazových žláz a v čištění pokožky.
Sebo complex – působí na enzym alfareduktázu a snižuje tak produkci mazu. Má i mikrobiotické účinky.
Balancing Complex – komplex na regulaci mazu na bázi: lékořice (reguluje sekreci mazu), růžové šípky (antioxidant), vitamín F, cikorka (oxigenace a hydratace pleti), červená řasa (obsahuje zinek, vápník a hořčík pro zachování celistvosti vlasového vlákna).

Epurá
Z čisté alpské přírody a z technologie laboratoří Vitality´s vznikla Epurá. Nová řada vlasové péče na bázi certifikovaných výtažků alpského původu, obohacená o složky pocházející z Itálie a vybraných oblastí.

Absolutně bez: Silikonů, SLS, Ftalátů, SLES, Barviv, Sulfátů, PPG, Parabenů

Aby bylo možno garantovat bezpečný a biologický výrobek od semínka po výtažek, byl pečlivě vybrán Pura Complex ve spolupráci s experty na botaniku a zemědělství. Hořec, Arnika horská, Borovice lesní, Meduňka lékařská, Jalovec, Třezalka tečkovaná. Tyto rostliny obsahují botanický multifunkční komplex, který má čistící, osvěžující a energizující účinky.

X

Right Click

No right click