Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
14041_Mousturizin_Elixir_150ml

Moisturizing Elixir, 150 ml

Hydratační elixíř pro suché vlasy
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/27.14041
Řada
skladem
Péče + domácí péčeHydratacní elixír. Dodává hydrataci pokožce a vlasům, které zůstanou lesklé a hebké. Použití: nastříkejte na vlasy po umytí šamponem. Promasírujte specifickým rituálem, aby se zlepšila absorbce. Pročesejte. Neoplachujte.Nový postup v několika po sobě ...Číst dál
897 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Péče + domácí péče

Hydratacní elixír. Dodává hydrataci pokožce a vlasům, které zůstanou lesklé a hebké.

Použití: nastříkejte na vlasy po umytí šamponem. Promasírujte specifickým rituálem, aby se zlepšila absorbce. Pročesejte. Neoplachujte.

Nový postup v několika po sobě navazujících krocích (ošetření na salonu):
1) Detox
2) Mytí
3) Péče
4) Hloubková péče

Moisturizing - hlavní složky:
Sléz – rostlina známá ze starověku usnadňující vykašlávání a s protizánětlivými účinky. Listy mají zklidňující a antioxidační účinky. Obsahuje fl avonoidy, fenolové deriváty a polysacharidy.
Acquaporin – komplex aminokyselin a proteinů, které udržují fyziologickou kožní hydrataci, díky biologickému systému, který zlepšuje interbuněčnou výměnu informací.

Epurá
Z čisté alpské přírody a z technologie laboratoří Vitality´s vznikla Epurá. Nová řada vlasové péče na bázi certifikovaných výtažků alpského původu, obohacená o složky pocházející z Itálie a vybraných oblastí.

Absolutně bez: Silikonů, SLS, Ftalátů, SLES, Barviv, Sulfátů, PPG, Parabenů

Aby bylo možno garantovat bezpečný a biologický výrobek od semínka po výtažek, byl pečlivě vybrán Pura Complex ve spolupráci s experty na botaniku a zemědělství. Hořec, Arnika horská, Borovice lesní, Meduňka lékařská, Jalovec, Třezalka tečkovaná. Tyto rostliny obsahují botanický multifunkční komplex, který má čistící, osvěžující a energizující účinky.

X

Right Click

No right click