Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
19468_Energizing_Lotion_10_ml

Scalp Renew Energizing Lotion, 12x10 ml

Posilňující lotion proti vypadávání vlasů
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F19468
Renew - posilňuje, zpevňuje, stimuluje Energizující intenzivní koncentrát pro zeslabené vlasy, které mají tendenci vypadávat. S efektem Hot - Ice. Obsahuje 3 Energizing Complex, specifickou složku, která napomáhá předcházet a snižovat vypadávání vlasů. Prodlužuje živ...Číst dál
489 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 7 z 7

Celý popis

Renew - posilňuje, zpevňuje, stimuluje 

Energizující intenzivní koncentrát pro zeslabené vlasy, které mají tendenci vypadávat. S efektem Hot - Ice. Obsahuje 3 Energizing Complex, specifickou složku, která napomáhá předcházet a snižovat vypadávání vlasů. Prodlužuje život folikuly tím, že ji chrání před volnými radikály a posiluje buněčnou tvorbu. Vlasy zesílí. *Dále Renovagenyl, aktivní složku s dvojím účinkem, která vyrovnává a revitalizuje vlasovou pokožku tím, že udržuje oblast folikulu vitální. Zaroveň stimuluje buněčnou obnovu, což přispívá ke zlepšení přirozeného růstu vlasů. 

BEZ: sulfátů, parabenů, vosků, minerálních olejů, barviv, alergenů (Hypoalergenní rostlinné výtažky a vůně (*) klinicky testováno s Energizing Shampoo + Energizing Lotion)

S chladícím efektem, vlasy zpevňuje a zhušťuje. Pokožka hlavy a vlasové vlákno znovu získají rovnováhu, sílu a pevnost.

Použití: Obsah jedné ampule aplikujte 3x tydně (po dobu 6-8 tydnů) na vlasovou pokožku po umytí Energizujícím šamponem. Pro lepší vstřebání promasírujte. Doporučujeme používat během jara a podzimu. Vyčistěte aplikátor před každou aplikací.


SCALP
Kvalita vlasů je úzce spojena s kvalitou vlasové pokožky, neboť jen perfektní pokožka může „vytvořit“ perfektní vlasy. Řada Semi di Lino nabízí intenzivní a účinné ošetření Scalp Care pro získání krásných vlasů i zdravé pokožky. Péče revitalizuje vlasy do hloubky, vytváří a uchovává optimální prostředí pro růst zdravějších a krásnějších vlasů a zároveň pomáhá řešit problémy s pokožkou hlavy.

PRO KOHO? Řada pro ty, které trápí padání vlasů, lupy, nadměrná produkce mazu a problémy s pokožkou hlavy.

CHARAKTERISTIKA: řada pro zkvalitnění a ošetření pokožky hlavy s obsahem exkluzivních aktivních látek:
Urban Defence Pro - ochranný štít proti znečištění
Shine Fix Complex - 24h působení rozjasňující síly od kořínků po konečky
Color Fix Complex - UV filtr a antioxidant na prodloužení krásy barvy
Microbiotic System - směs probiotik a prebiotik k udržení rovnováhy vlasové pokožky
Biorenew Complex - směs přírodních složek, které prodlužují životnost folikulů a stimulují jejich kvalitu

8x zvýšení pevnosti vlasů (test vedený s použitím SDL posilňujícím Renew Energizing Low Shampoo + Renew Energizing Lotion oproti placebo)
95% žen pociťuje zesílení vlasů (sebezhodnocující test s použitím SDL posilňujícího Energiziing low Shampoo + Renew Energizing Lotion)

X

Right Click

No right click