ddd0
ddd0
Style Invisible Gel - RH

Style Invisible Gel, 100 ml

Holící gel
Výrobce
GORDONGORDON
4/1.D404
Řada
skladem
Transparentní holicí gel z řady Gordon Shave je inovativní produkt pro holení vousů. Průhledný gel, ideální zejména pro ty, kteří se rozhodnou pro definovanou úpravu vousů a sledují poslední trendy. Vzácné rostlinné extrakty a účinné látky dermoafinu pomáhají předcházet zarudnutí a podráždění, zjemň ... Číst dál
361 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 5 z 5
  • Popis

Vlastnosti

pro citlivou pleť, pro pleť s vousy

Transparentní holicí gel z řady Gordon Shave je inovativní produkt pro holení vousů. Průhledný gel, ideální zejména pro ty, kteří se rozhodnou pro definovanou úpravu vousů a sledují poslední trendy. Vzácné rostlinné extrakty a účinné látky dermoafinu pomáhají předcházet zarudnutí a podráždění, zjemňují pokožku a vousy, usnadňují a vyhlazují holení. Uklidňující, změkčující a s typickou vůní Gordon je Style Invisible Gel dermatologicky testovaný produkt pro stříhání vousů, vhodný i pro velmi citlivou a jemnou pokožku. Doporučujeme jej také použít před holením.

Gordon Shave
Rituál a tradice
Péče o krásu a pohodu mužů. Gordonovo holení není pouze holicí linií pro muže, ale spíše životní filozofií, která vzniká z nejstarších rituálů muže. Holení - denní gesto a tradice, které otcové hrdě předávají synům, kde je muž absolutním hrdinou. Rituál, u kterého se zcela věnuje sám sobě.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click