Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
20068_Volumizing_Mousse_Conditioner_200_ml(2)

Volumizing Mousse Conditioner, 200 ml

Objemový kondicionér
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F20068
Řada
na dotaz
Jemný kondicioner pro snadné rozčesávání, který vlas a zároveň hydratuje. Zvětšuje objem a přidává tloušťku. Použítí: Naneste na umyté vlasy. Důkladně protřepejte a aplikujte do délek i konců. Nechte působit 1-3 minuty a poté opláchněte.Volume - řada pro objem...Číst dál
389 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Jemný kondicioner pro snadné rozčesávání, který vlas a zároveň hydratuje. Zvětšuje objem a přidává tloušťku.

Použítí: Naneste na umyté vlasy. Důkladně protřepejte a aplikujte do délek i konců. Nechte působit 1-3 minuty a poté opláchněte.


Volume - řada pro objem (nejen) jemných vlasů.
Ošetřující řada specificky vyvinutá na dodání objemu jemným vlasům, jejich hydrataci a zabránění vlhkosti a atmosférickým vlivům, aby narušovali jejich přirozenou krásu.

CHARAKTERISTIKA:
Climate-proof je aktivní složka Semi di Lino, která zabezpečuje optimálny stupeň hydratace a ochranu před klimatickými změnami, souvisejícími s vlhkostí a teplotou. Systém vyvinutý na prevenci před výkyvy počasí, které nepříznivě ovlivňují stav vlasů

Díky Volume Boost Complex, biokompatibilnímu polyméru, který pomáhá restrukturalizovat vlasové vlákno zevnitř, získávají tenké vlasy větší objem a zvětšují jejich průměr bez ztráty lehkosti a jemnosti. Trvalejší objem.

Vegan formulation Semi di Lino produkty pro objem neobsahují složky živočíšného původu a ani jejich odvozené přísady.

X

Right Click

No right click