Gel Tonic, 140 ml

Gelové tonikum
Výrobce
etre belleetre belle
8/3269-0000
Řada
skladem
Osvěžující, ovocné tonikum s oživujícími pěstícími látkami pro bledou a nevýraznou pleť. Čisté rostlinné regulátory vlhkosti redukují pocity napětí a hydratují plet. Oživující a vitalizační ovocné výtažky pečují o svěží a růžovou pleť. Pokožka je optimálně připravena na absorpci dalších pečujících p ... Číst dál
589 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 8 z 8
  • Popis
  • Složení

Vlastnosti

pro hydrataci pleti, pro zářivou pleť

Osvěžující, ovocné tonikum s oživujícími pěstícími látkami pro bledou a nevýraznou pleť. Čisté rostlinné regulátory vlhkosti redukují pocity napětí a hydratují plet. Oživující a vitalizační ovocné výtažky pečují o svěží a růžovou pleť. Pokožka je optimálně připravena na absorpci dalších pečujících přípravků. 

Použití: ráno a večer naneste na vyčištěnou pokožku obličeje a krku. Vždy používejte tonikum po čištění pleti.

Energy vysoce koncentrovaná vitamínová péče
Vitamíny jsou opravdovými multitalenty. Společně s minerálními látkami a stopovými prvky se počítají k esenciálním živinám. Platí mj. za vynikající antioxidanty a podporují výstavbu pleti vlastním kolagenem. V produktech péče o pleť chrání před škodlivými vlivy životního prostředí a dodávají unavené a bledé pokožce energii a zářivý vzhled.

K opětovnému růstu pleťových buněk přispívá zjeména vitamín A, díky kterému se může pleť také lépe bránit nepříznivým vlivům životního prostředí. Vitamín A pomáhá regeneraci pokožky, zpomaluje stárnutí pleti, působí proti předčasné tvorbě vrásek a zmírňuje stařecké skvrny.

Vitamín C v produktech péče o pleť chrání pokožku před volnými radikály, které poškozují buňky. Ty mohou proniknout do pokožky např. slunečním zářením. Vitamín C zadržuje tyto agresivní částečky na kůži a pomáhá je odstranit.

Také vitamín E působí jako lapač volných radikálů. Kombinace těchto dvou vitamínů je zajímavá i z toho důvodu, že vitamín E, který je spotřebováván vitamínem C, může vést k opětovné obnově funkce ochrany buněk. Vitamín E je vhodný zvláště pro sluncem namáhanou pleť, neboť zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, které způsobuje sluneční záření. Přirozeně vitamíny nenahrazují žádné sluneční filtry, ale jsou používány jako doplňkové látky. Dodávají pleti hedvábně jemný a hladký vzhled.

Aqua [Water], Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Arginine, Carbomer, Sodium Ascorbyl Phosphate, Parfum [Fragrance], Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Ethylhexylglycerin, Limonene, Linalool, Citral

Revolution Hair
X

Right Click

No right click