Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
17010_Energia_Kit_Trattamento_Caduta
Akce
Novinka
Black Friday

Energia Kit Trattamento Caduta, 362 ml

Energizující set proti vypadávání vlasů
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/21.17010
Řada
skladem
Jedno balení ampulí ZDARMA!

Set obsahuje:

1x Energia Bagno Energizzante Caduta 250 ml
2x Energia Trattamento Energizzante Caduta 8x7 ml

Energizující šampon - čistí a posiluje vlasové vlákno a pomáhá předcházet vypadávání vlasů. Obsažená kyse ... Číst dál
1 569 Kč-47%832 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Jedno balení ampulí ZDARMA!

Set obsahuje:

1x Energia Bagno Energizzante Caduta 250 ml
2x Energia Trattamento Energizzante Caduta 8x7 ml

Energizující šampon - čistí a posiluje vlasové vlákno a pomáhá předcházet vypadávání vlasů. Obsažená kyselina salicylová připravuje pokožku na následné ošetření a zlepšuje buněčnou výměnu. Kofein stimuluje mikrocirkulaci pokožky.

Posulňující ampule - posiluje strukturu vlasu a pomáhá prodloužit jeho životní cyklus. Kmenové rostlinné buňky ve složce Vitacell-Tec podporují růst vlasů stimulací vlasové cibulky. Kúra zlepšuje mikrocirkulaci, činí vlas silnější a odolnější. Ampulky obsahují látku kapsikum, která společně s kofeinem stimuluje mikrocirkulaci pokožky. Složení bylo rovněž obohaceno o kyselinu salicylovou a allantoin, který zklidňuje a chrání pokožku hlavy.


Energia
Prevence vypadávání vlasů

Může se stát, že rovnováha mezi vypadáváním a růstem vlasů je narušena, a to z nejrůznějších důvodů: hormony, dědičnost, nepříznivé vlivy životního prostředí, stres, léky, špatná výživa. Je tedy nutné stimulovat vlasovou cibulku a zpomalit stárnutí folikulu. Řada obsahuje látku Vitacell-Tec, která je založena na výtažku z kmenových buněk z jablka, stimuluje vlasovou cibulku, zvyšuje její vitalitu, zpomaluje stárnutí folikulu, reguluje životní cyklus vlasu a pomáhá redukovat jeho vypadávání. Obsažená látka Vitaxil stimuluje vlasovou cibulku, zpomaluje vypadávání vlasů a podporuje jejich opětovný růst.

Intensive Aqua
Lázeňská péče pro Vaše vlasy

Voda představuje pramen krásy nejen pro naši pleť, ale i pro naše vlasy. Voda je komplexní složka, která je bohatá na aktivní prvky nezbytné pro lidský život. Jednou z nejvzácnější vod je voda vřídelního původu. Vitality´s využívá pro své produkty řady Intensive Aqua vřídelní vodu ze Spezzana. Tato voda obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebávání aktivních rostlinných složek, které byly pečlivě vybrány pro každý typ vlasů. Do vřídelní vody ze Spezzana byly přidány výtažky z olivových, pomerančových a klementinkových listů.

X

Right Click

No right click