Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
28029_Gel_Igienizzante_Mani
Akce
Black Friday

Gel Igienizzante Mani, 500 ml

Hygienický gel na ruce s pumpičkou TRVALE ZLEVNĚNO!
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/23.28029/Sp
Řada
skladem
Alternativní zboží
V Itálii jsou tyto výrobky zařazeny do oficiální databáze lékáren i zdravotnických zařízení pro boj s Corona virem. Tento fakt je garancí stoprocentní kvality!

Čisticí gel na ruce s alkoholem. Působí v několika sekundách bez použití mýdla a vody. Není třeba opláchnout. Inovač ... Číst dál
275 Kč-25%206 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 6 z 6

Celý popis

V Itálii jsou tyto výrobky zařazeny do oficiální databáze lékáren i zdravotnických zařízení pro boj s Corona virem. Tento fakt je garancí stoprocentní kvality!

Čisticí gel na ruce s alkoholem. Působí v několika sekundách bez použití mýdla a vody. Není třeba opláchnout. Inovační dezinfekční gel na ruce od italské firmy Farmen, výrobce profesionální vlasové kosmetiky Vitality´s, obsahující certifikované organické složky. Neobsahuje žádné škodlivé chemikálie, rychle se vstřebává a důkladně dezinfikuje ruce. Ideální k použití např. ve vlaku/autobusu, při cestování, v tělocvičně, ve veřejných prostorách,..Obsahuje lanolin, který zjemňuie a chrání pokožku.

pH 6,4 - 7,2
obsah alkoholu: min. 60%

Způsob použití: aplikujte malé množství gelu na ruce a roztírejte, dokud se gel úplně nevstřebá. Určeno pro rychlé hloubkové čištění. Neoplachujte. V případě potřeby aplikaci opakujte několikrát denně.

Upozornění: K vnějšímu použití. V případě, že se výrobek dostane do očí, ihned vypláchněte množstvím vody. 

X

Right Click

No right click