Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
15013_After_Sun_Mask_200ml

After Sun Mask, 200 ml

Maska na vlasy po opalování
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/27.15013
Řada
skladem
Obohacena o Pura complex, složku, která chrání barvu pred UVA a UVB paprsky a ceramid A2, který regeneruje a uhlazuje vlasy stresované sluncem, solnými usazeninami a chlórem. Intenzivne vyživuje, predchází dehydrataci a ihned dodá jemnost a lesk. Použití: naneste po umytí do vlhkých ...Číst dál
398 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Obohacena o Pura complex, složku, která chrání barvu pred UVA a UVB paprsky a ceramid A2, který regeneruje a uhlazuje vlasy stresované sluncem, solnými usazeninami a chlórem. Intenzivne vyživuje, predchází dehydrataci a ihned dodá jemnost a lesk.

Použití: naneste po umytí do vlhkých vlasu, nechte pusobit 3 minuty, procesejte, opláchnete.

Sun - hlavní složky:
Olej ze semen horského jablka - je vynikající zdroj mastných kyselin, převážně olejové a linolové, se zjemňujícími, zklidňujícími a regeneračnými vlastnostmi
Vitamíny A a E - mají antioxidační a anti-age účinky
Fytosteroly - složky rostlinného původu, dodávají hydrataci a zabraňují podráždení
Pura komplex – rostlinný multifuncní komplex obsahující: hořec, meduňku, jalovec, třezalku, borovici a arniku.


Epurá
Z čisté alpské přírody a z technologie laboratoří Vitality´s vznikla Epurá. Nová řada vlasové péče na bázi certifikovaných výtažků alpského původu, obohacená o složky pocházející z Itálie a vybraných oblastí.

Absolutně bez: Silikonů, SLS, Ftalátů, SLES, Barviv, Sulfátů, PPG, Parabenů

Aby bylo možno garantovat bezpečný a biologický výrobek od semínka po výtažek, byl pečlivě vybrán Pura Complex ve spolupráci s experty na botaniku a zemědělství. Hořec, Arnika horská, Borovice lesní, Meduňka lékařská, Jalovec, Třezalka tečkovaná. Tyto rostliny obsahují botanický multifunkční komplex, který má čistící, osvěžující a energizující účinky.

X

Right Click

No right click