Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
620040_Enzyme_Regulating_CreamPeeling_15ml

Enzyme Regulating Cream & Peeling, 15 ml

Speciální péče pro mastnou a nečistou pleť - vzorek
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/620040
Řada
na dotaz
Alternativní zboží
Speciální péče 2 v 1 pro mastnou a nečistou pleť projasňuje a čistí pokožku díky svým enzymatickým účinkům a jemně odstraňuje odumřelé pleťové buňky. Dochází ke zjemnění povrchu pleti, účinné látky mohu lépe proniknout do pokožky a pleť získává čistý a hedvábn...Číst dál
295 Kč

Celý popis

Speciální péče 2 v 1 pro mastnou a nečistou pleť projasňuje a čistí pokožku díky svým enzymatickým účinkům a jemně odstraňuje odumřelé pleťové buňky. Dochází ke zjemnění povrchu pleti, účinné látky mohu lépe proniknout do pokožky a pleť získává čistý a hedvábný vzhled. Jedinečné účinky enzymů zabraňují vzniku nečistot pleti. Jemná konzistence navíc poskytuje hydrataci, pečuje o příjemný pocit pleti a nezanechává na pokožce nežádoucí lesk. Přípravek lze použít jako denní krém nebo jako peeling. Obecně lze doporučit pro pleť s T-zónou.

Použití: Nanášejte každé ráno a večer na vyčištěnou pokožku. Vynechejte oční partie. Jako peelnig naneste v tenké vrstvě a asi po 10 minutách jej odstraňte.

Hlavní složky:
Keratoline™
kvasnice
Hydractin™
urea
vilín

REGULATING
Perfektní řešení problémů nečisté pleti

Mastná a nečistá pleť představuje jeden z nejčastějších pleťových problémů. Pro optimální péči o mastnou a nečistou pleť je vyžadována kombinace účinných látek, která reguluje produkci mazu bez vysušení a působí proti zánětům. Řada REGULATING kombinuje regulační složky se zklidňujícím účinkem a stará se o vyrovnaný, matný a vylepšený vzhled pleti. Zvlhčující komplex látek obnovuje rovnováhu hydratace pleti.

X

Right Click

No right click