Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
350010_Rosea_Calm_Cream

Rosea Calm Cream, 2 ml

Speciální péče pro citlivou a začervenalou pleť - vzorek
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/350010
Řada
skladem
Alternativní zboží
Krém pro pleť se sklonem k začervenání s lehkou texturou, která se velmi rychle absorbuje. Pleť je zklidněná a účinně hydratovaná. Krycí zelené pigmenty zakrývají dlouhodobé začervenání a dodávají pokožce harmonický a rovnoměrný vzhled. Použití: Nanášejte každé ráno...Číst dál
35 Kč

Celý popis

Krém pro pleť se sklonem k začervenání s lehkou texturou, která se velmi rychle absorbuje. Pleť je zklidněná a účinně hydratovaná. Krycí zelené pigmenty zakrývají dlouhodobé začervenání a dodávají pokožce harmonický a rovnoměrný vzhled.

Použití: Nanášejte každé ráno a večer na vyčištěnou pleť. 

Tip: Kvůli ochraně před UV zářením doporučujeme navíc přes den používat Optimum Protection Cream s OF 20.

Hlavní složky:
• Biophytex®- vazoaktivní rostlinný koktejl
• Defensil® - třístupňový komplex aktivních složek (olej ze semen hadince jitrocelového, srdcovnice nadmutá, nezmýdelnitelné části slunečnice)
• pupečník asijský 
• vitamín C
• oxid zinečnatý 
• oxid titaničitý
• olej z hroznových jadérek

SENSITIVE
Zklidňující péče pro citlivou pleť

Citlivá pleť reaguje obzvláště citlivě na vnější podněty. Častokrát jsou důsledkem pocity napnutí, začervenalá a suchá místa na kůži nebo dokonce alergické reakce. Produkty řady SENSITIVE zklidňují namáhanou, začervenalou pleť a posilují její odolnost vůči vnějším podnětům a podráždění. Začervenání a pocity napětí jsou redukovány a obsah vlhkosti v pokožce je dlouhodobě zvýšen. Všechny produkty řady SENSITIVE jsou díky absenci vonných látek a minerálních olejů obzvláště dobře snášeny všemi typy pleti.

X

Right Click

No right click