Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
3534_Day_Expert_Marine_Filler_15ml
Doprodej

Day Expert Marine Filler Serum, 15 ml

kusy s končící expirací
Denní vyplňující sérum Marine
Výrobce
être belleêtre belle
8/3534-0000exp
Řada
skladem
Pro doplnění hyaluronu, elastinu a kolagenu. Zpevňující denní sérum s jedinečným vyplňujícím hyaluronovým a peptidovým komplexem aktivuje strukturu tkáně a optimalizuje buněčnou energii. Aktivuje produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, dochází k výraznému zpevněn...Číst dál
805 Kč-50%403 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

Pro doplnění hyaluronu, elastinu a kolagenu.

Zpevňující denní sérum s jedinečným vyplňujícím hyaluronovým a peptidovým komplexem aktivuje strukturu tkáně a optimalizuje buněčnou energii. Aktivuje produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, dochází k výraznému zpevnění povolených partií obličeje a k redukci vrásek. Aktivní mořské účinné látky se postarají o viditelné zpevnění pokožky již po 15 minutách.

Použití: naneste ráno na vyčištěnou pleť a vpracovávejte sérum do pokožky po dobu jedné minuty pomocí přístroje Skin Scrubber. Nakonec aplikujte vhodný denní krém.

Time Control anti-aging péče
Inovativní technologie pěstící řady Time Control významně ovlivňuje a potlačuje známky stárnutí kůže, jako jsou suché linky a vrásky, ztráta mladistvé zářivosti pleti nebo nedostatek hydratace. Suché linky a vrásky jsou viditelně redukovány. Time Control je synergicky působícím anti-aging pěstícím konceptem, který efektivně redukuje vrásky pokožky obličeje i očních partií. Zažijte vzájemně působící kombinaci účinných látek pro mladistvě zářivou pleť.

Redukuje hloubku vrásek až o 56 % za 30 dní*

*Prokazatelné zmírnění hloubky vrásek v rámci čtyřtýdenního odborně lékařského testu s 20 osobami v klinicko-dermatologickém výzkumu.

X

Right Click

No right click