Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
3581_Black_Caviar
Doprodej

Black Caviar Set

Luxusní set s černým kaviárem - limitovaná edice
Výrobce
être belleêtre belle
8/3580-0000
Řada
skladem
Set obsahuje: - 2x černokaviárovou posilňující masku - 1x černokaviárové posilňující perly, hydratační sérum - 1x černokaviárový posilňující krém, 24h pleťový krém Čtyři vybrané produkty s obsahem vzácného kaviáru v setu pro ještě větší posílení účinnosti v pok...Číst dál
1 395 Kč

Celý popis

Set obsahuje:
- 2x černokaviárovou posilňující masku
- 1x černokaviárové posilňující perly, hydratační sérum
- 1x černokaviárový posilňující krém, 24h pleťový krém

Čtyři vybrané produkty s obsahem vzácného kaviáru v setu pro ještě větší posílení účinnosti v pokožce. V setu naleznete také dvě kaviárové fleecové masky s obsahem dřevěného uhlí vč. posilňujícího a vizuálně fascinujícího séra, které vyhlazuje pokožku a dodává jí příval svěžesti. Koktejl minerálů, stopových prvků a síla oceánu umožňuje unavené pleti pocítit novou svěžest a bojovat proti předčasným známkám stárnutí. Společně s výjimečným 24h posilňujícím krémem set aktivně stimuluje buněčný metabolismus pleti a zajišťuje pokožce větší pružnost, hydrataci a vypnutí.

Speciální ingredience: aktivované uhlí 
Aktivované uhlí je dřevěné uhlí, které však nelze srovnávat s klasickým uhlím, které používáme na barbecue. Základ uhlí může tvořit rašelina, hnědé a černé uhlí, jádra z oliv, kokosové skořápky nebo bambus. Proces výroby dřevěného uhlí, používaného v kosmetice, je však velmi komplikovaný. Aktivované uhlí obsahuje až 90 % uhlíku a má extrémně porézní strukturu, podobnou houbě. Po výrobě dřevěného uhlí dochází k jeho aktivování. Poté je schopnost absorpce, a může tak absorbovat nečistoty životního prostředí i pokožky. Čím déle je maska na pokožce, tím více nečistot může absorbovat. Neměla by však na pleti zůstávat, což je také důvod, proč využíváme uhlí pouze v masce. Aktivované uhlí absorbuje nečistoty životního prostředí pokožky, ale nevstřebá se. V kombinaci s ostatními kaviárovými produkty představuje set zdroj čisté energie, proteinů, minerálů a stopových prvků.

X

Right Click

No right click