Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
657040_Sensiderm_Cleansing_Solution_20ml
Doprodej

Sensiderm Cleansing Solution, 20 ml

Vše v jednom - odličovač, tonikum a odstraňovač očního make-upu - vzorek
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/657040
Řada
skladem
Alternativní zboží
Super jemné a účinné čištění 3 v 1 s micelární technologií. Díky speciální technologii je obzvláště vhodný na čištění citlivé a podrážděné pleti. Jemně odstraňuje make-up, odličuje oční make-up a tonizuje. To vše bez podráždění. Výborný také na cesty. Použit...Číst dál
250 Kč

Celý popis

Super jemné a účinné čištění 3 v 1 s micelární technologií. Díky speciální technologii je obzvláště vhodný na čištění citlivé a podrážděné pleti. Jemně odstraňuje make-up, odličuje oční make-up a tonizuje. To vše bez podráždění. Výborný také na cesty.

Použití: Každé ráno a večer naneste na vatový tampon a jemně jim otřete tvář, oči, krk a dekolt. Není nutné oplachovat.

Hlavní složky:
• niacinamid
• allantoin
• antioxidační rostlinné výtažky (perila křovitá, puškvorec trávovitý, pomelo)

SENSITIVE
Zklidňující péče pro citlivou pleť

Citlivá pleť reaguje obzvláště citlivě na vnější podněty. Častokrát jsou důsledkem pocity napnutí, začervenalá a suchá místa na kůži nebo dokonce alergické reakce. Produkty řady SENSITIVE zklidňují namáhanou, začervenalou pleť a posilují její odolnost vůči vnějším podnětům a podráždění. Začervenání a pocity napětí jsou redukovány a obsah vlhkosti v pokožce je dlouhodobě zvýšen. Všechny produkty řady SENSITIVE jsou díky absenci vonných látek a minerálních olejů obzvláště dobře snášeny všemi typy pleti.

X

Right Click

No right click