Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
28144_Gel_Lava_Mani_Igienizzante_250ml
Akce
Black Friday

Gel Lava Mani Igienizzante, 250 ml

Hygienický mycí gel na ruce s pumpičkou
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/23.28144
Řada
skladem
Alternativní zboží
V Itálii jsou tyto výrobky zařazeny do oficiální databáze lékáren i zdravotnických zařízení pro boj s Corona virem. Tento fakt je garancí stoprocentní kvality!

Čisticí gel na ruce s alkoholem. Působí v několika sekundách bez použití mýdla a vody. Není třeba opláchnout. Inovač ... Číst dál
175 Kč-25%131 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 6 z 6
  • Popis
  • Složení

V Itálii jsou tyto výrobky zařazeny do oficiální databáze lékáren i zdravotnických zařízení pro boj s Corona virem. Tento fakt je garancí stoprocentní kvality!

Čisticí gel na ruce s alkoholem. Působí v několika sekundách bez použití mýdla a vody. Není třeba opláchnout. Inovační dezinfekční gel na ruce od italské firmy Farmen, výrobce profesionální vlasové kosmetiky Vitality´s, obsahující certifikované organické složky. Neobsahuje žádné škodlivé chemikálie, rychle se vstřebává a důkladně dezinfikuje ruce. Ideální k použití např. ve vlaku/autobusu, při cestování, v tělocvičně, ve veřejných prostorách,..

pH 6,4 - 7,2
obsah alkoholu: min. 60%

Způsob použití: aplikujte malé množství gelu na ruce a roztírejte, dokud se gel úplně nevstřebá. Určeno pro rychlé hloubkové čištění. Neoplachujte. V případě potřeby aplikaci opakujte několikrát denně.

Upozornění: K vnějšímu použití. V případě, že se výrobek dostane do očí, ihned vypláchněte množstvím vody. 

Alcohol Denat., Aqaua (Water), Carbomer, Peg-75, Lanolin, Propylene, Glycol, Triethanolamine, Amonomethyl Propanol, Benzyl Alcohol, Diazolidinyl, Urea, Citral, Limonene, Linalool, Parfum (Fragrance).

X

Right Click

No right click