Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
15860_Igienizzante Oggetti e Superfici
Akce

Igienizzante Oggetti e Superfici (Auto, Casa, Ufficio), 500 ml

Sanitace předmětů a povrchů (auto, dům, kancelář)
Výrobce
mil mil 76mil mil 76
1/15860
Řada
skladem
Dezinfekční sprej s 70% alkoholem je ideální na dezinfekci povrchů doma, v kanceláři, autě anebo předmětů: vodovodních kohoutků, klik, odpadkových košů, dveří, oken, počítačových klávesnic, myší, obrazovek, přístrojových desek, látek, bot, tašek, deštníků, detských ...Číst dál
84 Kč-13%73 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 5 z 5

Celý popis

Dezinfekční sprej s 70% alkoholem je ideální na dezinfekci povrchů doma, v kanceláři, autě anebo předmětů: vodovodních kohoutků, klik, odpadkových košů, dveří, oken, počítačových klávesnic, myší, obrazovek, přístrojových desek, látek, bot, tašek, deštníků, detských vozíků a kočárků.

Použití: Před použitím potřepejte. Sprejujte ze vzdálenosti alespoň 40 cm od povrchu. Vyčkejte pár sekund. Použijte čistou utěrkou. Dezinfikujte pouze elektrická zařízení, která nejsou pod napětím. Nastříkejte sprej na utěrku a poté okamžitě pokračujte v čištění. Před použitím otestujte na malé části povrchu, abyste zkontrolovali snášenlivost s ošetřovaným povrchem / předmětem. Nepoužívejte na povrchy nebo nádoby určené k ukládání potravin jiným způsobem, než je uvedeno.

X

Right Click

No right click