Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
EB_3294-6 + sekt
Akce

Lekátová akce Etre Belle č. 1 DEN MATEK

Golden Skin Night Cream 100 ml + sekt ZDARMA
Výrobce
être belleêtre belle
0/9.EBMOakce1
Řada
skladem
Set obsahuje:1x 8/3294-6000 GOLDEN SKIN NOČNÍ KRÉM 100 ml cena akce: 899,- Kč / běžná cena 1.195,- Kč+1x 8/1957-0000 GOLDEN SKIN SEKT 0,2 l v hodnotě 129,- Kč ZDARMA...Číst dál
1 324 Kč-32%899 Kč
  • Popis
  • Caviar Night Cream - limited edition
  • Golden Skin Champagne

Set obsahuje:
1x 8/3294-6000 GOLDEN SKIN NOČNÍ KRÉM 100 ml
cena akce: 899,- Kč / běžná cena 1.195,- Kč
+
1x 8/1957-0000 GOLDEN SKIN SEKT 0,2 l
v hodnotě 129,- Kč ZDARMA

Při koupi tohoto krému získáte navíc ZDARMA Golden Skin Sekt s kosíčky 22 karátového zlata, 200 ml!

Speciální dárkové balení s krystalky - trvale zvýhodněná cena!

Vysoce hodnotný regenerační krém poskytuje pleti cílenou obnovu. Aktivní komplex účinných látek ze zlata a kaviáru zabraňuje epidermální ztrátě vlhkosti z pleti, a tím optimalizuje obsah vlhkosti pokožky. Regenerační vlastnosti krému propůjčují pleti hedvábný a vypnutý vzhled.

POUŽITÍ: večer naneste na pleť po aplikaci ampulí Golden Skin Caviar nebo 24h pěstícího gelu Golden Skin Caviar a lehce krém do pokožky vmasirujte.

Golden Skin revitalizační obnova
S 23karátovým zlatem a kaviárem. Exkluzivní kombinace účinných látek s obsahem 23karátového zlata, kaviáru, látky Immucell a medu podporuje obnovu buněk pro zářivě krásnou pleť. Stopové prvky obsažené v kaviáru, bílkoviny a minerální látky aktivují obnovu pokožky a vazbu vlhkosti v pleti, jíž dodávají regenerovaný a pružný vzhled.

Zlato osvobozuje pleť od balastních látek, zvyšuje obsah kyslíku v pleti a odstraňuje známky únavy. Zlato je také velmi dobrým povrchovým katalyzátorem. Láme světlo na povrchu pokožky, díky čemuž působí pokožka mladším dojmem. Pleť získává zároveň hladký a rovnoměrný vzhled.

Med pomáhá zásobovat pleť hydratací. Obsažené kyseliny přispívají k posílení kyselého ochranného pláště pokožky. Jemné, zklidňující a projasňující účinky medu zabraňují zánětům a pleti propůjčují hladký a hedvábný vzhled.

Kaviár představuje pro pleť velmi hodnotnou složku díky vysokému obsahu proteinů, lipidů, lecitinu a mnoha stopových prvků jako kobaltu, hořčíku, fosforu, křemíku, mědi a především zinku. Obsahuje také ve vodě rozpustné vitamíny a aminokyseliny. Pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu buněk a obsah hydratace v pokožce. Minerály mají na pleť současně posilující účinky. Dochází ke zpomalení procesu stárnutí a k podpoře reparačního systému pokožky.

Immucell je výtažek z kvasnic, který byl optimálně izolován a vyčištěn nejnovějšími biotechnologickými metodami. Výtažek z kvasnic má stimulační účinky a pozitivně ovlivňuje také látkovou výměnu pokožky.

Zlepšení pružnosti, elasticity, hydratace a hedvábnější pocit pleti o více než 38 % za 28 dnů.

X

Right Click

No right click