Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
VIT akce 7
Akce

Akce Vitality´s č. 7

šampon Nutriactive + Shine Drops
Výrobce
Vitality'sVitality's
0/9.VITakce7
Řada
skladem
Obsah setu: 1x Nutriactive Shampoo, 250 ml (2/21.12042)+ZDARMA1x Shine Drops, 20 ml (2/28.11002) ...Číst dál
525 Kč-51%259 Kč
  • Popis
  • Nutriactive Bagno Nutritivo
  • Shine Drops

Obsah setu:
1x Nutriactive Shampoo, 250 ml (2/21.12042)
+
ZDARMA
1x Shine Drops, 20 ml (2/28.11002) 

Nourishing Shampoo

Vyživuje suché vlasy a dodává jim hloubkovou hydrataci. Obsahuje kvaternizovanou gumu guar, která o vlasy pečuje, propůjčuje jim hebkost a usnadňuje rozčesávání.

Nutriactive
Péče pro výživu a hydrataci vlasů do hloubky

Každodenní používání agresivních kosmetických přípravků, žehliček a fénů s výsokými teplotami vlasy vysušuje a činí je křehčí. Suché a unavené vlasy jsou pak mdlé, slabé ve své struktuře a jsou obtížně rozčesatelné. Abychom měli vlasy jemné, lesklé a plné života je zapotřebí vyživit vlasy do hloubky, hydratovat pokožku hlavy a zajistit jim správnou jemnost a rozčesatelnost. Řada využívá aktivní prvky ze světlicového oleje, které vyživují do hloubky vlasy i pokožku hlavy. Přípravky obsahují také látku sericin, jež upravuje poškozenou kutikulu a obnovuje hydrataci kapilár.

Intensive Aqua
Lázeňská péče pro Vaše vlasy

Voda představuje pramen krásy nejen pro naši pleť, ale i pro naše vlasy. Voda je komplexní složka, která je bohatá na aktivní prvky nezbytné pro lidský život. Jednou z nejvzácnější vod je voda vřídelního původu. Vitality´s využívá pro své produkty řady Intensive Aqua vřídelní vodu ze Spezzana. Tato voda obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebávání aktivních rostlinných složek, které byly pečlivě vybrány pro každý typ vlasů. Do vřídelní vody ze Spezzana byly přidány výtažky z olivových, pomerančových a klementinkových listů.

Definice / Bez fixace / S extra leskem

Dodávají lesk a hedvábný vzhled vlasů. Předchází vzniku roztřepených konečků a chrání před vlhkostí.

WehO
Profesionální stylingová řada

WehO je řada profesionálních stylingových produktů, které mají vynikající výsledky a díky kterým je možné vytvořit vysoce módní vzhled na míru každého klienta. Produkty jsou charakterizovány dvojicí čísel. První číslo (vlevo) označuje stupeň fixace, druhé číslo (vpravo) pak označuje stupeň lesku. Produkty se odlišují také barvou. Červené balení označuje produkty pro objem a fixaci, bílé balení je charakteristické pro produkty, které jsou vhodné pro zvýraznění a modelaci účesu. Produkty v černém balení zajišťují maximální kontrolu účesu.

X

Right Click

No right click