Volume Mousse for Thick Hair, 250 ml

Objemové pěnové tužidlo pro silné vlasy
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/35.28505
Řada
skladem
I silným vlasům může chybět objem. V tomto případě je nutná podpora u kořínků, aby je velká váha vlasů netáhla dolů. Pěna dodá správnou úroveň podpory pro přirozený vzhled. Jeho kompaktní textura ulehčí aplikaci do vlhkých vlasů, dodá jim tvar a objem u kořínků, nezanechá vlasy mastné.

Použití: Před ... Číst dál
474 Kč
  • Popis

Vlastnosti

pro objem, pro všechny typy vlasů
pro objem

I silným vlasům může chybět objem. V tomto případě je nutná podpora u kořínků, aby je velká váha vlasů netáhla dolů. Pěna dodá správnou úroveň podpory pro přirozený vzhled. Jeho kompaktní textura ulehčí aplikaci do vlhkých vlasů, dodá jim tvar a objem u kořínků, nezanechá vlasy mastné.

Použití: Před použitím protřepejte. Výrobek naneste pomocí trysky přímo ke kořínkům vlasů. Promasírujte pro rovnoměrné nanesení. Neoplachujte. Upravte dle potřeby.

Tip na doma: Po aplikaci pěny ke kořínkům pomocí prstů promasírujte a naneste výrobek na první 3–4cm do délky, aby se usnadnilo nanesení a absorbce.

Aktivní složky:
V.E.G. Mix - s hydratačními a anti-oxidačními vlastnostmi
VOLUME UP TECH - zvětšuje objem a zvyšuje pružnost vlasů


Care & Style
První z řady Vitality’s, která přináší vlasovou péči a stylingové produkty dohromady. Nový pomocník k objemu a tvaru pro všechny typy vlasů.

Všechny výrobky jsou bez silikonů a přidaných barviv. Přírodní, přirozeně rozložitelné složky.

V.E.G.Mix
V.ITALITY’S E.XCLUSIVE G.REEN Mix: Představujeme botanický komplex
- organicky pěstovaná echinacea, léčivka
- vysoce kvalitní z Piemontu lískový oříšek
- organicky pěstovaná rýže
Získaný pomocí speciální extrakční metody, která zachytí aktivní složky v koncentrované podobě, bez použití chemických rozpouštědel.
Přírodní mix, exkluzivně od Vitality’s, s hydratačními, antioxidačními, zjemňujícími a rekonstrukčními vlastnostmi.

Dodavatelské zdroje pro Veg.Mix jsou kontrolovány. Všechny složky pochází z Piemontu, Itálie,

VOLUME UP TECH
Laboratoře Vitality’s Vám přináší Volume Up Tech, inovující molekulu s dechberoucím účinkem.
Nový polymer, který přilne k vlasovému vláknu a pak změní svou strukturu, z lamelové na šestihrannou, čímž vytvoří více místa mezi zámky, a zvětší tak objem a pružnost vlasů i zlepší rozčesávání.

PARFEMACE
Absolutní smyslový zážitek pro zákazníka. Květinovo-ovocná vůně vyvolává atmosféru přírody, doma i na salonu. Jemná a přesvědčivá vůně evokuje bavlníková pole a zelené sady.

PRO PROSTŘEDÍ
- Vitality’s recykluje nepoužívané části rostlin, ovoce a obilnin zpracovávané lokálními společnostmi. Mix aktivních získaných složek znamená, že je 100% přírodní a získaný z potravinářského průmyslu.
- Láhev vyrobená ze 100% recyklovaného PET. Díky následné recyklaci se z každých 2 nových lahvích PET vyrobí jedna 100% recyklovaná. Druhý život pro plasty!
- Plechovky jsou vyrobeny z hliníku, 100% vždy recyklovaného. Recyklací hliníku se uspoří 95% energie, která by byla potřeba na výrobu z prvotních surovin.
- Obaly jsou vyrobeny z papíru s certifikátem FSC, který garantuje, že výrobek byl získán a vyroben z udržitelných zdrojů.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click