Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
22654_The_Iconic_Collection_V_set
Akce
Novinka
22654_The_Iconic_Collection_V_setIconic_Gift_Set_2021_22654Iconic_Gift_Set_2021_22654_1

Set Volume Boosts -The Iconic Collection, 1 ks

Dárkový set pro objem vlasů
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F22654
Řada
skladem
Set obsahuje: 1x Volumizing Low Shampoo 250 ml1x Volumizing Mousse Conditioner 200 ml1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 mlObjemový šampon - jemný šampon, který vlas vyčistí a zároveň hydratuje. Zvětšuje objem a přidává tloušťku. Použítí...Číst dál
1 041 Kč-14%895 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 5 z 5

Celý popis

Set obsahuje:

1x Volumizing Low Shampoo 250 ml
1x Volumizing Mousse Conditioner 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Objemový šampon - jemný šampon, který vlas vyčistí a zároveň hydratuje. Zvětšuje objem a přidává tloušťku. 

Použítí: Naneste do vlhkých vlasů a napěňte. Důkladně opláchněte. Zopakujte, pokud je to potřeba. Může se míchat s pigmenty.

Objemový kondicionér - jemný kondicioner pro snadné rozčesávání, který vlas a zároveň hydratuje. Zvětšuje objem a přidává tloušťku.

Použítí: Naneste na umyté vlasy. Důkladně protřepejte a aplikujte do délek i konců. Nechte působit 1-3 minuty a poté opláchněte.

Tekuté krystaly - univerzální zkrášlující fluid pro nevídaný lesk vlasů je již více než dvacet let mezinárodním symbolem značky Alfaparf Milano. Produkt patří zároveň mezi nejnapodobovanější po celém světě. Tekuté krystaly chrání vlasy před vlhkostí a nepříznivými vnějšími vlivy, které vlasy zmatňují a oslabují. Bez oplachování.


Volume - řada pro objem (nejen) jemných vlasů.
Volume je ošetřující řada specificky vyvinutá na dodání objemu jemným vlasům, jejich hydrataci a zabránění vlhkosti a atmosférickým vlivům, aby narušovali jejich přirozenou krásu.

CHARAKTERISTIKA:
Climate-proof je aktivní složka Semi di Lino, která zabezpečuje optimálny stupeň hydratace a ochranu před klimatickými změnami, souvisejícími s vlhkostí a teplotou. Systém vyvinutý na prevenci před výkyvy počasí, které nepříznivě ovlivňují stav vlasů

Díky Volume Boost Complex, biokompatibilnímu polyméru, který pomáhá restrukturalizovat vlasové vlákno zevnitř, získávají tenké vlasy větší objem a zvětšují jejich průměr bez ztráty lehkosti a jemnosti. Trvalejší objem.

Vegan formulation Semi di Lino produkty pro objem neobsahují složky živočíšného původu a ani jejich odvozené přísady.

X

Right Click

No right click