Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
22655_The_Iconic_Collection_S_set
Akce
Novinka
Black Friday
22655_The_Iconic_Collection_S_setIconic_Gift_Set_2021_22655Iconic_Gift_Set_2021_22655_1

Set Smooth Controls - The Iconic Collection, 1 ks

Dárkový set pro uhlazení vlasu
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F22655
Řada
skladem
Set obsahuje:

1x Smoothing Shampoo 250 ml
1x Smoothing Conditioner 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Uhlazující šampon - pro neposlušné vlasy, jemně myje, vyrovnává vlasové vlákno k získání hladkého účesu bez krepatosti. Obsahuje aktivní slo ... Číst dál
1 041 Kč-23%805 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 10 z 10

Celý popis

Set obsahuje:

1x Smoothing Shampoo 250 ml
1x Smoothing Conditioner 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Uhlazující šampon - pro neposlušné vlasy, jemně myje, vyrovnává vlasové vlákno k získání hladkého účesu bez krepatosti. Obsahuje aktivní složku CLIMATE-PROOF, která udržuje optimální hladinu hydratace vlasu a chrání ho před různými klimatickými vlivy jako jsou vlhkost a teplota. Dále FRIZZ DEFEAT PROTEIN, aktivní složku přírodního původu, která má filmogenní účinky, vlasy chrání a odstraňuje krepatost, zanechá je jemné a hladké.

Způsob použití: naneste na mokré vlasy a napěňte, pak důkladně opláchněte. Je-li nutné, zopakujte. Možno míchat s pigmenty.

Uhlazující kondicionér - pro neposlušné vlasy: zlepšuje rozčesávání a odstraňuje krepatost, pro jemné a lehké vlasy. Obsahuje aktivní složku CLIMATE-PROOF, která udržuje optimální hladinu hydratace vlasu a chrání ho před různými klimatickými vlivy jako jsou vlhkost a teplota. Dále FRIZZ DEFEAT PROTEIN, aktivní složku přírodního původu, která má filmogenní účinky, vlasy chrání a odstraňuje krepatost, zanechá je jemné a hladké.

Způsob použití: po umytí vlasů šamponem naneste na délky a konce, nechte působit 1 – 3 minuty. Promasírujte a pečlivě opláchněte.

Tekuté krystaly - univerzální zkrášlující fluid pro nevídaný lesk vlasů je již více než dvacet let mezinárodním symbolem značky Alfaparf Milano. Produkt patří zároveň mezi nejnapodobovanější po celém světě. Tekuté krystaly chrání vlasy před vlhkostí a nepříznivými vnějšími vlivy, které vlasy zmatňují a oslabují. Bez oplachování.

Uhlazující šampon pro neposlušné vlasy, jemně myje, vyrovnává vlasové vlákno k získání hladkého účesu bez krepatosti.

Obsahuje aktivní složku CLIMATE-PROOF, která udržuje optimální hladinu hydratace vlasu a chrání ho před různými klimatickými vlivy jako jsou vlhkost a teplota. Dále FRIZZ DEFEAT PROTEIN, aktivní složku přírodního původu, která má filmogenní účinky, vlasy chrání a odstraňuje krepatost, zanechá je jemné a hladké.

Způsob použití: naneste na mokré vlasy a napěňte, pak důkladně opláchněte. Je-li nutné, zopakujte. Možno míchat s pigmenty.


Smoot
pěstící řada vytvořená na kontrolu nepoddajných a špatně upravitelných vlasů. Vlasy hydratuje, uhlazuje vlákna a zabraňuje krepatosti způsobenou vlhkostí a atmosferickými vlivy a navrací jim jejich přirozenou krásu.

Aktivní složka: Frizz Defeat Protein - rostlinná aktivní složka s filmotvorným účinkem, která chrání a opravuje krepaté vlasy a zanechá je jemné a uhlazené

X

Right Click

No right click