Set The Resort Collection Positano Reconstruction - limited edition

Dárkový set pro křehké a poškozené vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F24213

Cena samostatně zakoupených výrobků je 1.321 Kč!

Set obsahuje:
1x Reconstruction Reparative Low Shampoo, 250 ml
1x Reconstruction Reparative Mask, 200 ml
1x Solarium Illuminating Protective Oil, 120 ml

Rekonstrukční šampon - představuje první fázi pro znovuzrození krásy vlasů. Jemně vlasy čistí a startu

... Číst dál
989 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 8 z 8
  • Popis

Vlastnosti

pro křehké a poškozené vlasy

Cena samostatně zakoupených výrobků je 1.321 Kč!

Set obsahuje:
1x Reconstruction Reparative Low Shampoo, 250 ml
1x Reconstruction Reparative Mask, 200 ml
1x Solarium Illuminating Protective Oil, 120 ml

Rekonstrukční šampon - představuje první fázi pro znovuzrození krásy vlasů. Jemně vlasy čistí a startuje proces rekonstrukce vlasového vlákna. Působí ve středu vlasového vlákna a vyrovnává nedostatek všech důležitých látek. Pravidelným používáním se zvyšuje odolnost vlasů proti poškození. Vlasy jsou pružné a jemné na dotek.

Způsob použití: naneste na mokré vlasy a napěňte, pak důkladně opláchněte. Je-li to nutné, zopakujte. Možno míchat s pigmenty.

Rekonstukční maska - poskytuje intenzivní ošetření pro hloubkovou rekonstrukci vlasového vlákna. Zároveň posiluje a rekonstruuje kortex vlasů a zvyšuje jeho odolnost proti lámání. Pravidelným používáním se zvyšuje odolnost vlasů proti poškození. Vyčerpané vlasy jsou intenzivně regenerovány a je jim navrácena jejich přirozená krása.

Způsob použití: naneste po umytí šamponem. Nechte působit 5 minut. Důkladně opláchněte. Možno míchat s pigmenty.

Ochranný rozjasňující olej - SUN hair - o 19 % více barevné intenzity. Pro všechny typy vlasů.
Ovine vlas a chrání jej proti stresu ze slunce, soli a chlóru, intenzivně působí proti dehydrataci, krepatění vlasů a vyblednutí barvy. Kombinace 3 olejů: z baobabu, který má antioxidační účinky a působí proti poškození slunečním zářením; z arganu, který zintenzivňuje výživu a hydrataci vlasů, z jojoby, která vlasy upravuje a zjemňuje.

Způsob použití: aplikujte na vlasy před a během vystavení slunci.


RECONSTRUCTION - řada pro poškozené, křehké a lámavé vlasy.
Řada pro poškozené, křehké a lámavé vlasy. Intenzivně a do hloubky rekonstruuje vlasové vlákno, zvyšuje odolnost vlasů a dodává jim hedvábný vzhled.

CHARAKTERISTIKA:
intenzivní terapie, která postupně vlas rekonstruuje, dodává mu sílu a ztracenou pružnost. Posiluje vlasové vlákno, zjemňuje jej a dodává mu extrémní hladkost. Zároveň zaručuje perfektní lesk vlasů. Řada je obohacena o aktivní složku Cortex Repair, která napravuje poškození a rekonstruuje vlasové vlákno, intenzivně hydratuje a zachovává vlas jemný a hedvábný. Bambusová dřeň je základní složkou pro sílu a pružnost vlasového vlákna díky vysokému obsahu křemíku.

Díky složení, které je bohaté na precizně vybrané a optimálně koncentrované aktivní prvky, je řada Semi di Lino schopna zkvalitnit každý typ vlasového vlákna. Produkty navíc obsahují dva komplexy, které se nacházejí v každém výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzivní složku - výtažek z lněného semínka, který rozzáří vlasy absolutním leskem a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetřuje a pečuje o všechny typy vlasů.
Color Fix komplex obsahuje inovativní směs UVA a UVB filtrů, které spolu s obsaženými antioxidanty pomáhají chránit barvu, prodloužit její lesk a intenzitu.
Na oba komplexy se však váží i další aktivní látky, které uspokojují potřeby všech typů vlasů a optimalizují stav vlasového vlákna. Všechny výrobky řady Semi di Lino jsou bez „nepřátelských“ ingrediencí a neobsahují sulfáty, parabeny, parafíny, minerální oleje a alergeny.

SOLARIUM
Pro maximální ochranu vlasů před i po opalování

PRO KOHO? Pro všechny, kteří chtějí zachovat krásu svých vlasů i během dovolené nejen u moře.

CHARAKTERISTIKA:
ve složení objevíte tři hodnotné oleje, který hýčkají Vaše vlasy před, během i po opalování. Olej z baobabu působí jako antioxidant proti poškození slunečním zářením, arganový olej zintenzivňuje výživu a hydrataci a olej z jojoby vlasy uhlazuje a zjemňuje.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click