Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč

High Perfection Eye Cream, 1 ml

Multiaktivní péče o oční okolí - vzorek
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/360010
Řada
skladem
Alternativní zboží

Citlivé oblasti očního okolí poskytuje krém optimální hydrataci, chrání ji před nepříznivými vlivy životního prostředí a před ztrátou pružnosti. Pleť kolem očí je po použití hladší a vláčnější. Krém obsahuje kofein, hydratační kyselinu hyaluronovou, zkrášlující bio peptidy a rostlinný komplex Biophy

... Číst dál
35 Kč
  • Popis

Vlastnosti

pro normální pleť, pro hydrataci pleti, pro všechny typy pleti

Citlivé oblasti očního okolí poskytuje krém optimální hydrataci, chrání ji před nepříznivými vlivy životního prostředí a před ztrátou pružnosti. Pleť kolem očí je po použití hladší a vláčnější. Krém obsahuje kofein, hydratační kyselinu hyaluronovou, zkrášlující bio peptidy a rostlinný komplex Biophytex®. Tento oční krém je vhodný pro všechny typy pleti a může být bez problémů aplikován pod make-up.

Použití: Nanášejte krém každé ráno a večer na oblast očního okolí a jemně jej prsty vklepejte. Vhodný také pro oční masáž v salonu.

Hlavní složky:
• angrešt indický
• kyselina hyaluronová
• kofein
• biophytex
• DMS

vhodné pro vegany

ESSENTIAL
Denní péče pro každý typ pleti

Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

Revolution Hair s.r.o. pomáhá Ukrajině
X

Right Click

No right click