Gold Christmas Set

(vánoční katalog)
Výrobce
etre belleetre belle
8/1957-1000
Set obsahuje:
1× Perfect Body Champagne Gold Shower Balm - limited edition150 ml
1× Perfect Body Champagne Gold Body Lotion - limited edition, 150 ml
1× Caviar Eye Gel Roll-on, 10 ml
1× Golden Skin Champagne CUVÉE, 200 ml

Luxusní sprchový gel – s hydratačními a vyhlazujícími výtažky ze šampaňského a l ... Číst dál
1 162 Kč
  • Popis
  • Perfect Body Champagne Gold Shower Balm - limited edition
  • Perfect Body Champagne Gold Body Lotion - limited edition
  • Caviar Eye Gel Roll-On
  • Golden Skin Champagne

Set obsahuje:
1× Perfect Body Champagne Gold Shower Balm - limited edition150 ml
1× Perfect Body Champagne Gold Body Lotion - limited edition, 150 ml
1× Caviar Eye Gel Roll-on, 10 ml
1× Golden Skin Champagne CUVÉE, 200 ml

Luxusní sprchový gel – s hydratačními a vyhlazujícími výtažky ze šampaňského a listů vinné révy.

Tělové mléko – obsahuje hydratační komplex s kyselinou hyaluronovou, která dodává pokožce hydrataci. Tokoferol chrání a pečuje o pokožku. Pro pocit hedvábně jemné pokožky.

Roll-on – zlatokaviárový komplex kombinovaný s vypínací účinnou látkou Pullan okamžitě vyhlazuje, zklidňuje a rozmazluje namáhané oční partie. Chladivá a osvěžující gelová konzistence krému dodává maximum hydratace a zmírňuje otoky víček. Oční partie jsou viditelně zpevněny a září mladistvou svěžestí.

Sekt s kousíčky 22karátového zlata.

Luxusní sprchový gel s hydratačními a vyhlazujícími výtažky ze šampaňského a listů vinné révy. Hedvábně jemná zlatá pěna čistí pleť mimořádně šetrně a pohlcuje smysly jemným dotykem smyslnosti.

Tělové mléko se třpitivými zlatými kousky. Obsahuje hydratační komplex s kyselinou hyaluronovou, která dodává pokožce hydrataci, Vitamin E pleť chrání a ošetřuje. Pro pocit hedvábně jemné pokožky.

Zlatokaviárový komplex kombinovaný s vypínací účinnou látkou Pullan okamžitě vyhlazuje, zklidňuje a rozmazluje namáhané oční partie. Chladivá a osvěžující gelová konzistence krému dodává maximum hydratace a zmírňuje otoky víček. Oční partie jsou viditelně zpevněny a září mladistvou svěžestí.

POUŽITÍ: ráno a večer naneste na vyčištěnou oblast očního okolí a jemně gel aplikujte pomocí kuličkového aplikátoru směrem od vnějších koutků.

Golden Skin revitalizační obnova
S 24karátovým zlatem a kaviárem. Exkluzivní kombinace účinných látek s obsahem 24karátového zlata, kaviáru, látky Immucell a medu podporuje obnovu buněk pro zářivě krásnou pleť. Stopové prvky obsažené v kaviáru, bílkoviny a minerální látky aktivují obnovu pokožky a vazbu vlhkosti v pleti, jíž dodávají regenerovaný a pružný vzhled.

Zlato osvobozuje pleť od balastních látek, zvyšuje obsah kyslíku v pleti a odstraňuje známky únavy. Zlato je také velmi dobrým povrchovým katalyzátorem. Láme světlo na povrchu pokožky, díky čemuž působí pokožka mladším dojmem. Pleť získává zároveň hladký a rovnoměrný vzhled.

Med pomáhá zásobovat pleť hydratací. Obsažené kyseliny přispívají k posílení kyselého ochranného pláště pokožky. Jemné, zklidňující a projasňující účinky medu zabraňují zánětům a pleti propůjčují hladký a hedvábný vzhled.

Kaviár představuje pro pleť velmi hodnotnou složku díky vysokému obsahu proteinů, lipidů, lecitinu a mnoha stopových prvků jako kobaltu, hořčíku, fosforu, křemíku, mědi a především zinku. Obsahuje také ve vodě rozpustné vitamíny a aminokyseliny. Pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu buněk a obsah hydratace v pokožce. Minerály mají na pleť současně posilující účinky. Dochází ke zpomalení procesu stárnutí a k podpoře reparačního systému pokožky.

Immucell je výtažek z kvasnic, který byl optimálně izolován a vyčištěn nejnovějšími biotechnologickými metodami. Výtažek z kvasnic má stimulační účinky a pozitivně ovlivňuje také látkovou výměnu pokožky.

Zlepšení pružnosti, elasticity, hydratace a hedvábnější pocit pleti o více než 38 % za 28 dnů.

Sekt s kousíčky 22 karátového zlata

Revolution Hair
X

Right Click

No right click