Set Holiday Diamond - limited edition evina

Dárkový set pro rozzáření normálních vlasů
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F25935

Cena samostatně zakoupených výrobků je 1.305 Kč!

Set obsahuje:

1x Diamond Illuminating Low Shampoo 250 ml
1x Diamond Illuminating Mask 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Rozjasňující šampon - dodává vlasovému vláknu jemnost a vitalitu. Vlasy získávají okamžitý a dlouhotrvající zářivý

... Číst dál
1 195 Kč
  • Popis

Vlastnosti

pro normální vlasy

Cena samostatně zakoupených výrobků je 1.305 Kč!

Set obsahuje:

1x Diamond Illuminating Low Shampoo 250 ml
1x Diamond Illuminating Mask 200 ml
1x Sublime Cristalli Liquidi THE ORIGINAL 15 ml

Rozjasňující šampon - dodává vlasovému vláknu jemnost a vitalitu. Vlasy získávají okamžitý a dlouhotrvající zářivý vzhled.

Způsob použití: naneste na mokré vlasy a napěňte, pak důkladně opláchněte. Je-li to nutné, zopakujte. Možno míchat s pigmenty.

Rozjasňující maska - intenzivně revitalizuje vlasové vlákno, dodává vlasům jemnost a extrémní lesk. Vlasy získávají okouzlující zářivý vzhled.

Způsob použití: naneste po umytí šamponem. Nechte působit 5 minut. Důkladně opláchněte. Možno míchat s pigmenty.

Tekuté krystaly - univerzální zkrášlující fluid pro nevídaný lesk vlasů je již více než dvacet let mezinárodním symbolem značky Alfaparf Milano. Produkt patří zároveň mezi nejnapodobovanější po celém světě. Tekuté krystaly chrání vlasy před vlhkostí a nepříznivými vnějšími vlivy, které vlasy zmatňují a oslabují. Bez oplachování.


DIAMOND - řada pro normální vlasy

Řada pro normální vlasy, které nevyžadují speciální ošetření, propůjčuje vlasům extrémní a dlouhotrvající lesk, chrání a umocňuje intenzitu barvy a zanechává vlasy revitalizované a zářivé jako diamanty!

CHARAKTERISTIKA: perfektně vyvážené složení, jemné, ale výjimečně účinné. Koncentráty účinných látek vlasy revitalizují a dodávají jim ten správný mix prvků pro jejich každodenní krásu. Produkty jsou obohaceny o vitamínový komplex, jenž propůjčuje vlasovému vláknu novou energii a díky antioxidačním schopnostem působí látky obsažené ve složení proti volným radikálům, které jsou převážně zodpovědné za stárnutí vlasového vlákna.

Díky složení, které je bohaté na precizně vybrané a optimálně koncentrované aktivní prvky, je řada Semi di Lino schopna zkvalitnit každý typ vlasového vlákna. Produkty navíc obsahují dva komplexy, které se nacházejí v každém výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzivní složku - výtažek z lněného semínka, který rozzáří vlasy absolutním leskem a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetřuje a pečuje o všechny typy vlasů.
Color Fix komplex obsahuje inovativní směs UVA a UVB filtrů, které spolu s obsaženými antioxidanty pomáhají chránit barvu, prodloužit její lesk a intenzitu.
Na oba komplexy se však váží i další aktivní látky, které uspokojují potřeby všech typů vlasů a optimalizují stav vlasového vlákna. Všechny výrobky řady Semi di Lino jsou bez „nepřátelských“ ingrediencí a neobsahují sulfáty, parabeny, parafíny, minerální oleje a alergeny.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click