Valentýnský balíček Z lásky

Akce platná 27.1.-14.2. 2024
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
0/9.ValentynSCH3
Řada
skladem

Set obsahuje: 
1x Vitamin C Beauty Flash, 3x 0,2g + 7,5 ml (7/497000)

+ ZDARMA
1x Soft Foam Cleanser, 120 ml (7/408000)

... Číst dál
2 445 Kč-20%1 949 Kč
Položka již není v prodeji
  • Popis
  • Vitamin C Beauty Flash
  • Soft Foam Cleanser

Vlastnosti

pro rovnoměrnou pigmentaci, proti prvním vráskám , pro revitalizaci, pro zářivou pleť, pro všechny typy pleti, pro zdravou pleť, pro zralou pleť

Set obsahuje: 
1x Vitamin C Beauty Flash, 3x 0,2g + 7,5 ml (7/497000)

+ ZDARMA
1x Soft Foam Cleanser, 120 ml (7/408000)

"Krása stisknutím knoflíku." Dvoufázová intenzivní kúra vyhlazuje, vypíná a regeneruje, působí jako antioxidant a chrání pleť před nepříznivými vlivy životního prostředí, zmírňuje hyperpigmentaci, zlepšuje elasticitu pleti a redukuje vrásky. Cíleně zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.

Použití: Odtáhněte bílý uzávěr ve směru šipky a zcela jej odstraňte. Silným stlačením červeného knoflíku smíchejte obě fáze. Prášek se dostane do tekutiny a třepáním se rozpustí (pěna se opět ztratí). Odstraňte těsnící uzávěr a nasaďte dávkovací uzávěr. Používejte ráno a večer jako součást každodenní péče (7-10 denní kúra během které se musí spotřebovat celá ampule). Pouze pro vnější použití.

Hlavní složky:
vitamín C
• Matrixyl™ synthe 6™
• kyselina hyaluronová
• Sohakuhi BG
• Sepiwhite™ MSH
 

Vhodné pro vegany.

BEAUTY ELEMENTS
Vysoce účinná péče pro zdravou pleť

Beauty Elements jsou klasické výrobky kosmetické značky Dr. med. Christine Schrammek. Základní pěstící přípravky jsou určeny pro pleť s vysokými nároky. Zásadní a vysoce účinné látky se starají o zářivou a zdravou pleť. Propůjčují pokožce novou svěžest, aktivně ji posilují a působí preventivně proti známkám stárnutí. Beauty Elements poskytují pleti každého věku extra péči a lze je bez problémů kombinovat s dalšími produkty značky derma.cosmetics.

Začněte svůj den s jemným Soft Foam Cleanser – pro změnu, která je vidět!

Jemná textura vytváří jedinečně krémovou, hebkou a jemnou pěnu. Pro každý typ pleti! Nečistoty, usazený kožní maz a make-up jsou jemně, avšak důkladně odstraněny. Hydratující složky jako je Betain a Inositol se o pleť během čištění starají. Pro každodenní čištění pleti bez pocitu pnutí nebo suché pleti.

Použití: Ráno a večer pomocí ruky naneste pěnu rovnoměrně na celou pokožku obličeje, krk a dekolt, používejte krouživé pohyby. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. V případě potřeby nebo silnějšího make-upu použití zopakujte.

Tip: Pro větší intenzitu efektu nebo jako jemný peeling, naneste pěnu pomocí čistícího kartáčku na obličej.

Hlavní složky:
• Tego® Přírodní Betain: hydratující
• Inositol: zadržuje vlhkost, hydratuje
• Alantoin: podporuje buněčnou obnovu, vyhlazuje

vhodné pro vegany

ESSENTIAL
Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click