Školení Marketing - Social media - online intenzivní Workshop

by Petra Kostková
termín: po vzájemné domluvě dle kapacity
Výrobce
OstatníOstatní
0/9.Skoleni8b

Prozkoumejte vody marketingu na sociálních sítích a naučte se je správně využívat pro propagaci vašeho salonu. Ukážeme vám efektivní způsoby, jak prezentovat vaše služby a získávat tak nové zákazníky. Naše zkušená marketingová specialistka a influencerka Petra Kostková vás seznámí s Instagramem a da

... Číst dál
1 990 Kč
  • Popis

Prozkoumejte vody marketingu na sociálních sítích a naučte se je správně využívat pro propagaci vašeho salonu. Ukážeme vám efektivní způsoby, jak prezentovat vaše služby a získávat tak nové zákazníky. Naše zkušená marketingová specialistka a influencerka Petra Kostková vás seznámí s Instagramem a dalšími sociálními sítěmi, ukáže vám, jak s nimi co nejlépe pracovat a jak využít sílu tohoto virtuálního světa ve vašem podnikání.
Toto školení je vhodné pro začátečníky i pokročilé.
Vše bude probíhat formou online školení skrz ZOOM a termín domluvíme individuálně dle vašich možností.
Po účasti na školení získáte certifikát.

Cena:
1990,- Kč / 79 EUR / hodina


PETRA KOSTKOVÁ, MBA
Jmenuji se Petra a online marketing je nejen moje práce, ale především má vášeň. Poprvé jsem se s marketingem setkala před 8 lety, kdy jsem začala aktivně působit na sociálních sítích. Postupem času se mi díky práci na Instagramu zvyšoval dosah a počet sledujících a začala jsem uzavírat své první spolupráce jako Influencerka. Tvoření obsahu, nejen na Instagramu, mě dodnes baví a stal se z toho i podstatný zdroj příjmů, takže se mi povedlo skloubit zábavu s prací - a to je pro mě životní výhra.

Nicméně mám vyšší ambice a toužím po výsledcích, proto se marketingu věnuji komplexněji i ve své profesní dráze. Před 6 lety jsem začala pracovat jako Influencer Manager, později jako Social Media Manager, a postupně jsem se vypracovala na Marketingovou ředitelku. Od září 2022 mám na starosti marketing v Revolution Hair. Protože tento sortiment mi je velmi blízký, tak si troufám říci, že mi opět kloubí zábava s prací.

Během své kariéry jsem přečetla mnoho knih, absolvovala několik kurzů a získala titul MBA v oboru Marketingový Management. Mé snahy o vzdělávání a hledání nových informací nekončí, protože svět online marketingu je velmi dynamický a nechci zaostávat.

Těším se na vás!
Petra Kostková, MBA

Revolution Hair
X

Right Click

No right click