Školení On-line konzultace a vlasové poradenství

by Martina Moťková
60 minut (termín po individuální domluvě)
Výrobce
OstatníOstatní
0/9.Skoleni12
Máte pocit, že nerozumíte řeči svých vlasů, ale chcete o ně pečovat správně a s láskou? Nevíte si rady ohledně vlasové péče, nebo řešíte problém s vlasovou pokožkou nebo kvalitou vlasů? Zkrátka chcete, aby vaše vlasy a vlasová pokožka byly v jejich nejlepší kondici? Pokud ANO, nabízíme vám individuá ... Číst dál
495 Kč
  • Popis

Máte pocit, že nerozumíte řeči svých vlasů, ale chcete o ně pečovat správně a s láskou? Nevíte si rady ohledně vlasové péče, nebo řešíte problém s vlasovou pokožkou nebo kvalitou vlasů? Zkrátka chcete, aby vaše vlasy a vlasová pokožka byly v jejich nejlepší kondici? Pokud ANO, nabízíme vám individuální on-line sezení s naší technoložkou a tricholožkou Martinou Moťkovou. Během této konzultace vám na míru doporučíme techniky a produkty, které vám pomohou k výsledkům, které si přejete. Cílem této konzultace je pomoci při výběru vhodných produktů pro váš typ vlasů a pokožku hlavy, aby byla vaše pokožka zdravá a vlasy byly opět krásné a plné života.
Navíc od nás dostanete exkluzivní slevu 20 % na sortiment vlasové kosmetiky s omezenou platností 48 hodin.

O mně
Jmenuji se Martina Moťková a moji největší vášní je střih a barvení vlasů, jako kadeřnice mám více než 15 let zkušenosti v oboru. Pro firmu Revolution Hair pracuji již pátým rokem, neustále se snažím zdokonalovat své dovednosti a proto se účastním různých školení pořádaných nejlepšími kadeřníky v České republice. Jako technolog cestuji pravidelně do Itálie, kde se vzdělávám pod taktovou těch nejlepších odborníků značek Alfaparf Milano a Vitality’s.

Protože mě fascinuje nejen péče o vlasy ale také zdraví vlasové pokožky, tak se aktivně věnuji i trichologii. Ráda sdílím své znalosti s klienty a snažím se jim předat informace v péči o vlasy, aby pochopili jak se mají o vlasy správně starat, protože jen tak dosáhnou těch nejlepších výsledků.

Své bohaté zkušenosti a znalosti ráda předám dál a naučím vás jak správně pečovat o vlasy a pokožku hlavy a pomohu vám s výběrem těch nejlepších produktů vám na míru.

Těším se na vás!

Revolution Hair
X

Right Click

No right click