Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_b_5] => 1013 [znacka_1013_scalp] => care [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [cid] => 2 [menu_main_category] => 2 )

Díky složení, které je bohaté na precizně vybrané a optimálně koncentrované aktivní prvky, je řada Semi di Lino schopna zkvalitnit každý typ vlasového vlákna. Produkty navíc obsahují dva komplexy, které se nacházejí v každém výrobku:

Shine Fix komplex obsahuje exkluzivní složku - výtažek z lněného semínka, který rozzáří vlasy absolutním leskem a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetřuje a pečuje o všechny typy vlasů.

Color Fix komplex obsahuje inovativní směs UVA a UVB filtrů, které spolu s obsaženými antioxidanty pomáhají chránit barvu, prodloužit její lesk a intenzitu.
Na oba komplexy se však váží i další aktivní látky, které uspokojují potřeby všech typů vlasů a optimalizují stav vlasového vlákna. Všechny výrobky řady Semi di Lino jsou bez „nepřátelských“ ingrediencí a neobsahují sulfáty, parabeny, parafíny, minerální oleje a alergeny.

thumb spravne pouzivani pece eshop

Kvalita vlasů je úzce spojena s kvalitou vlasové pokožky, neboť jen perfektní pokožka může „vytvořit“ perfektní vlasy. Řada Semi di Lino nabízí intenzivní a účinné ošetření Scalp Care pro získání krásných vlasů i zdravé pokožky. Péče revitalizuje vlasy do hloubky, vytváří a uchovává optimální prostředí pro růst zdravějších a krásnějších vlasů a zároveň pomáhá řešit problémy s pokožkou hlavy.

Array ( [0] => b.product_published = 1 [1] => b.product_type = 'main' [3] => (b.product_access = 'all' OR b.product_access LIKE '%,9,%') ) Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_b_5] => 1013 [znacka_1013_scalp] => care [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [cid] => 2 [menu_main_category] => 2 [limit_hikashop_category_information_module__2] => 24 [limit] => 24 )
Vyvažující šampon pro snadno se mastící vlasy
829 Kč
Vyvažující šampon pro snadno se mastící vlasy
337 Kč
Čistící peeling pro vlasy se suchými i mastnými lupy
454 Kč
Čistící šampon pro vlasy se suchými i mastnými lupy
337 Kč
Čistící šampon pro vlasy se suchými i mastnými lupy
OČEKÁVANÉ NASKLADNĚNÍ DO 15.12.2021
829 Kč
Zklidňující šampon pro citlivou pokožku
337 Kč
Zklidňující tonikum pro citlivou pokožku
553 Kč
Posilňující lotion proti vypadávání vlasů
OČEKÁVANÉ NASKLADNĚNÍ DO 15.12.2021
493 Kč
Posilňující šampon proti vypadávání vlasů
337 Kč
Posilňující šampon proti vypadávání vlasů
829 Kč
Posilňující tonik proti vypadávání vlasů (vhodný také k řadě Scalp Rebalance)
375 Kč

Moje filtry:

Hledat
Výrobce - řada
  •  
  •  
  •  
X

Right Click

No right click