ddd0
ddd0
product category - RH
Alfaparf Milano / Semi di Lino / Scalp  
Výrobce - řada
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Před více než 40 lety se začala psát historie italské značky Alfaparf Milano. Značka vstoupila na trh s legendární pěstící řadou Semi di Lino a s dnes již ikonickým produktem – tekutými krystaly. Barvy značky Alfaparf Milano jsou nejprodávanějšími barvami Made in Italy na světě a ne náhodou je Alfaparf Milano číslem jedna mezi italskými značkami světového vlasového průmyslu. V širokém portfoliu značky naleznete mnoho řad pečujících produktů, řadu pro styling Style Stories a také nepřeberné množství profesionálních produktů určených výhradně pro kadeřníky.

Produkty značky Alfaparf Milano jsou bez „nepřátelských“ ingrediencí jako jsou sulfáty, parabeny, nekvalitní silikony, parafíny, minerální oleje a alergeny. Řada produktů je navíc vhodná i pro vegany. Produkty Alfaparf Milano jsou vyvíjeny v Itálii a značka netestuje na zvířatech.

Díky složení, které je bohaté na precizně vybrané a optimálně koncentrované aktivní prvky, je řada Semi di Lino schopna zkvalitnit každý typ vlasového vlákna. Produkty navíc obsahují dva komplexy, které se nacházejí v každém výrobku:

Shine Fix komplex obsahuje exkluzivní složku - výtažek z lněného semínka, který rozzáří vlasy absolutním leskem a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetřuje a pečuje o všechny typy vlasů.

Color Fix komplex obsahuje inovativní směs UVA a UVB filtrů, které spolu s obsaženými antioxidanty pomáhají chránit barvu, prodloužit její lesk a intenzitu.
Na oba komplexy se však váží i další aktivní látky, které uspokojují potřeby všech typů vlasů a optimalizují stav vlasového vlákna. Všechny výrobky řady Semi di Lino jsou bez „nepřátelských“ ingrediencí a neobsahují sulfáty, parabeny, parafíny, minerální oleje a alergeny.

thumb spravne pouzivani pece eshop

Kvalita vlasů je úzce spojena s kvalitou vlasové pokožky, neboť jen perfektní pokožka může „vytvořit“ perfektní vlasy. Řada Semi di Lino nabízí intenzivní a účinné ošetření Scalp Care pro získání krásných vlasů i zdravé pokožky. Péče revitalizuje vlasy do hloubky, vytváří a uchovává optimální prostředí pro růst zdravějších a krásnějších vlasů a zároveň pomáhá řešit problémy s pokožkou hlavy.

Vyvažující šampon pro snadno se mastící vlasy
998 Kč
Vyvažující šampon pro snadno se mastící vlasy
398 Kč
Čistící peeling pro vlasy se suchými i mastnými lupy
498 Kč
Čistící šampon pro vlasy se suchými i mastnými lupy
998 Kč
Čistící šampon pro vlasy se suchými i mastnými lupy
398 Kč
Zklidňující šampon pro citlivou pokožku
998 Kč
Zklidňující šampon pro citlivou pokožku
398 Kč
Zklidňující tonikum pro citlivou pokožku
595 Kč
Posilňující lotion proti vypadávání vlasů
749 Kč
Posilňující šampon proti vypadávání vlasů
998 Kč
Posilňující šampon proti vypadávání vlasů
398 Kč
Posilňující tonik proti vypadávání vlasů (vhodný také k řadě Scalp Rebalance)
475 Kč
Set proti vypadávání vlasů
 1 375 Kč 1 144 Kč
Revolution Hair
X

Right Click

No right click