Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_b_5] => 1026 [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [cid] => 2 [menu_main_category] => 2 )

Pramen krásy – Voda je komplexní složka, bohatá na aktivní prvky nezbytné pro lidský život. Vřídelní voda – Jedna z nejvzácnějších vod je voda vřídelního původu. Chemické a fyzikální vlastnosti, které obsahují vřídelní vody se navzájem hodně liší a mohou být využity pro organické použití.
VŘÍDELNÍ VODA ZE SPEZZANA: ZVLÁŠTNÍ FORMA VODY:
Voda se zvláštními vlastnostmi pro péči a krásu vlasu, která je spojena s dalšími přírodními složkami. Obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebání aktivních rostlinných složek, jenž vybral Vitality’s na každou anomálii vlasu.
Směs aktivních výtažků: antioxidanty, oleuropein, sacharidy (L-redukční)
Čistý vřídelní středomořský koncentrát složený z:
- 40% olivových listů
- 30% pomerančových listů
- 30 % klementinkových listů

Objevte všechny formy vody! Nikdy není stejná, vždy je jedinečná sama o sobě. Jedna kapka vytvořena na každou anomálii.

Univerzální řada pro přípravu a ochranu pokožky.

Základním předpokladem k aplikaci kúry je perfektní očištění vlasové pokožky. Je samozřejmé, že pokožka má být bez nečistot, dobře hydratovaná a připravená přijmout aktivní složky, které jsou obsaženy v jednotlivých kúrách. Univerzální řada pro všechny

Aktivní složky:
- Aktivní středomořské složky ve vřídelní vodě ze Spezzana
- D-pantenol: hydratuje a rozjasňuje
- Cedr: antiseptikum, adstringentní a tonifikující

Array ( [0] => b.product_published = 1 [1] => b.product_type = 'main' [3] => (b.product_access = 'all' OR b.product_access LIKE '%,9,%') ) Array ( [Itemid] => 204 [option] => com_hikashop [view] => category [layout] => listing [task] => listing [filtered] => 1 [ctrl] => category [filter_b_5] => 1026 [hikashop_front_end_main] => 1 [no_cid] => 1 [cid] => 2 [menu_main_category] => 2 [limit_hikashop_category_information_module__2] => 24 [limit] => 24 )

Moje filtry:

Hledat
Výrobce - řada
  •  
  •  
X

Right Click

No right click